عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محسن علی اکبری، تهیه‌کننده...

محسن علی اکبری، تهیه‌کننده...
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:21 ب.ظ

 

محسن علی اکبری، تهیه‌کننده: امسال به جهت تعدد فیلم‌ در ژانر‌های مختلف داوری بسیار سخت بود/ برترین‌های جشنواره فیلم فجر الگویی برای فیلمسازان آینده هستند.

 

 

محسن علی اکبری، تهیه‌کننده درباره فیلم "جرم" که به عنوان بهترین فیلم جشنواره بیست و نهم فجر انتخاب شده است، اظهار داشت: کیمیایی سبک خاص و نگاه متفاوت خود را دارد که بسیار هم قابل احترام است اما برترین‌های جشنواره فیلم فجر الگویی برای فیلمسازان آینده هستند و فیلم جرم نمی‌تواند نگاه سینمای ایران در سال 90 باشد.

 

 

 

 

محسن علی اکبری، تهیه‌کننده، در گفتگو با خبرنگار «نسیم» اظهار داشت: برترین‌های جشنواره فیلم فجر الگویی برای فیلمسازان آینده هستند در خصوص داوری جشنواره بیست و نهم فیلم فجر اظهار داشت: امسال به جهت تعدد فیلم‌ در ژانر‌های مختلف داوری بسیار سخت بود چرا که تعداد فیلم‌ها در بخش مسابقه سینمای ایران از 22 فیلم به 33 فیلم افزایش یافته بود.
وی افزود: اکنون که جشنواره به پایان رسیده است می‌توان برخی از داوری‌ها همچون انتخاب "جرم" به عنوان بهترین فیلم را مورد نقد قرار داد. کیمیایی سبک خاص و نگاه متفاوت خود را دارد که بسیار هم قابل احترام است اما برترین‌های جشنواره فیلم فجر الگویی برای فیلمسازان آینده هستند و فیلم جرم نمی‌تواند نگاه سینمای ایران در سال 90 باشد.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: انتظار داشتم فیلم "راه آبی ابریشم" به جهت برخورداری از استانداردهای سینمایی به عنوان بهترین فیلم جشنواره امسال انتخاب شود.

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها