عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بحرين سه شنبه شاهد تظاهرات گسترده مردمي است

بحرين سه شنبه شاهد تظاهرات گسترده مردمي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:22 ب.ظ

89/12/01 - 12:47
شماره:8912010557
در همبستگي با جوانان معترض در ميدان اللولوه؛
بحرين سه شنبه شاهد تظاهرات گسترده مردمي است

خبرگزاري فارس: دبيركل مجمع دموكراتيك بحرين از تصميم گروههاي سياسي مخالف براي برگزاري تظاهرات گسترده به منظور همبستگي با جوانان تحصن كننده در ميدان اللولوه شهر منامه خبر داد.

به گزارش فارس، "فاضل عباس " در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم از رايزني بين گروههاي سياسي مخالف و شخصيت‌هاي ملي براي بحث درباره دعوت وليعهد اين كشور به گفت‌وگو خبر داد.

عباس درباره مقاصد مسئولان بحريني ابراز ترديد كرد و گفت: نيروهاي سياسي در بحرين همچنان درباره مقاصد دستگاه حاكمه در قبال معترضان در ميدان "اللولوه " مطمئن نيستند.

وي تصريح كرد: نيروهاي ارتش و نيروهاي امنيتي درها را درباره امكان حمله دوباره به معترضان در ميدان اللولوه را نبسته‌اند لذا تصميم به برگزاري يك سري مراسم گرفته شد كه از جمله آنها عزم گروههاي سياسي مخالف شامل هفت گروه براي برگزاري تظاهرات گسترده‌اي در روز سه‌شنبه هفته جاري از ميدان "ديان " به سمت ميدان اللولوه به منظور همبستگي با جوانان جنبش معترض در اين ميدان است.

عباس درباره مرحله كنوني بحرين گفت: اين مرحله را مي‌توان مرحله بي‌اعتمادي توصيف كرد زيرا ملت بحرين و نيروهاي سياسي به وعده‌هاي نظام اعتمادي ندارند زيرا اين نظام به وعده‌هاي گذشته خود كه آخرين آن وعده عدم حمله دوباره به تظاهرات كنندگان در روز جمعه اخير بود، عمل نكرد.

وي گفت: اعتمادي به نظام كنوني وجود ندارد و دعوت براي گفت‌وگو با هدف وقت كشي صورت مي‌گيرد لذا دغدغه و بي اعتمادي وجود دارد و نيروهاي سياسي براي حفاظت از جوانان تحصن كننده در ميدان اللولوه كار مي‌كنند لذا همه تحركات نيروهاي سياسي و مخالفان براي حفاظت از اين جوانان است.

نيروهاي امنيتي بحرين در چند روز اخير تظاهرات مسالمت آميز مردم را بويژه در ميدان اللولوه به شدت سركوب كرده و آنها را به خاك خون كشيدند كه در جريان آن دستكم هشت نفر كشته، بيش از 400 نفر زخمي و 70 نفر مفقود شدند.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها