عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

دولت جنايتكار بحرين بايد سرنگون و محاكمه شود

دولت جنايتكار بحرين بايد سرنگون و محاكمه شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:25 ب.ظ

89/12/01 - 13:22
شماره:8912010625
فراكسيون پارلماني الوفاق:
دولت جنايتكار بحرين بايد سرنگون و محاكمه شود

خبرگزاري فارس: رئيس بزرگ‌ترين فراكسيون شيعيان در پارلمان بحرين تاكيد كرد كه دولت جنايتكار بحرين بايد سرنگون و محاكمه شود و اين شرط انقلابيون براي گفت‌وگو با حكومت است.

به گزارش فارس، "عبدالجليل خليل ابراهيم " رئيس فراكسيون پارلماني جريان شيعي الوفاق به خبرگزاري فرانسه گفت: دولتي كه نمي‌تواند از ملت خود حمايت كند بايد استعفا دهد و كسي كه جنايت مرتكب مي‌شود بايد مجازات و محاكمه شود.

وي با تاكيد بر اينكه آغاز گفت‌وگوي سياسي با حكومت منوط به استعفاي دولت است، افزود: معارضان مخالف گفت‌وگو نيستند اما خواستار فراهم شدن زمينه مناسب گفت‌وگو هستند.

رئيس فراكسيون پارلماني الوفاق با درخواست از مقامات بحريني براي اعلام عزاي عمومي در اين كشور به دنبال شهادت چند تن از شهروندان گفت: پاسخ به اين خواسته‌ها اقداماتي است كه مي‌تواند التيامي بر درد قربانيان حوادث اخير بحرين و نشانه‌اي از جديت دولت براي گفت‌وگو باشد.

پيش از اين فراكسيون جمعيت الوفاق عضويت خود را در پارلمان بحرين در اعتراض به عملكرد دولت در برابر اعتراضات مردمي به تعليق درآورد.

اين پاسخ فراكسيون شيعيان پس از آن مطرح شد كه شاهزاده سلمان بن حمد آل خليفه ولي‎عهد و معاون فرمانده كل نيروهاي دفاعي بحرين دستور داد كه نيروهاي نظامي از خيابان‌هاي بحرين خارج شوند و دولت با گروه‌هاي سياسي وارد گفت‌وگو شود.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 259801
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها