عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

سوء استفاده نتانياهو از ناوهاي ايراني براي امتيازگيري داخلي

سوء استفاده نتانياهو از ناوهاي ايراني براي امتيازگيري داخلي
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:28 ب.ظ

89/12/01 - 15:03
شماره:8912010793
سوء استفاده نتانياهو از ناوهاي ايراني براي امتيازگيري داخلي

خبرگزاري فارس: نخست وزير رژيم صهيونيستي با بهانه كردن ورود ناوهاي ايران به آب‌هاي آزاد مديترانه، مدعي شد كه بودجه وزارت جنگ اين رژيم بايد افزايش پيدا كند.

به گزارش فارس، بنيامين نتانياهو امروز در آغاز جلسه هفتگي كابينه اين رژيم بار ديگر نگراني شديد خود را از حضور ناوهاي نظامي ايران در آب‌هاي آزاد مديترانه ابراز كرد.

نخست وزير رژيم صهيونيستي با بيان اينكه اين اقدام ايران را براي اين رژيم خطرناك مي‌داند مدعي شد كه ايران در صدد است از اوضاع بي‌ثبات منطقه به سود خود استفاده و نفوذ خود را افزايش يابد.

خبرگزاري رويترز به نقل از شبكه تلويزيوني العالم امروز اعلام كرد كه ناوهاي نظامي ايران وارد كانال سوئز و از آنجا وارد آب‌هاي آزاد مديترانه شده است و قرار است به سوي بندري در سوريه بروند.

نتانياهو با بهانه كردن اين موضوع مدعي شد كه اين موضوع نشان مي‌دهد آنچه وي بارها خواستار آن شده‌ است مبني بر اينكه نيازهاي امنيتي اسرائيل افزايش بودجه وزارت دفاع را مي‌طلبد، درست بوده است.

نخست وزير رژيم صهيونيستي در بخش ديگري از سخنان خود بار ديگر از آمريكا و مخالفت آن در شوراي امنيت با تصويب پيش‌نويس قطعنامه عليه شهرك‌سازي اسرائيل، تقدير و تشكر كرد.

آمريكا دو روز پيش پيش‌نويس قطعنامه‌اي عليه شهرك سازي رژيم صهيونيستي را وتو كرده بود.
انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263662
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها