عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني مترصد ترور شهروندان ايراني هستند

منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني مترصد ترور شهروندان ايراني هستند
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:31 ب.ظ

89/12/01 - 09:55
شماره:8912010145
شجوني در گفت‎وگو با فارس تأكيد كرد؛
منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني مترصد ترور شهروندان ايراني هستند

خبرگزاري فارس: يك كارشناس مسائل سياسي گفت كه منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني، مترصد ترور شهروندان كشورمان هستند.

حجت‌الاسلام جعفر شجوني كارشناس مسائل سياسي و دبيركل جامعه وعاظ كشور در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، در خصوص تجمعات غيرقانوني فتنه‌گران، گفت: منافقين، سلطنت‌طلبان و گروهي از فتنه‌گران به دليل پشتيباني غرب پس از شكست‌هاي متعدد به مقابله مسلحانه عليه جمهوري اسلامي ايران روي آورده و مي‌خواهند سريال كشته‌سازي را دنبال كنند.

وي اقدام مسلحانه عليه جمهوري اسلامي ايران را در راستاي اهداف سازمان‌هاي جاسوسي غرب عنوان كرد و اقدام مسلحانه منافقين در تجمعات غيرقانوني فتنه‌گران را نشان‎دهنده محارب بودن آن افراد دانست و افزود: اين افراد در پوشش‌هاي مختلف از جمله تجمعات غيرقانوني مي‌خواهند اقدامات مسلحانه انجام داده و امنيت جامعه و كشور را از بين ببرند.

اين كارشناس فقهي و حقوقي با بيان اينكه بايد سران فتنه به دليل اقدامات بي‌شمار و غيرقانوني محاكمه و مجازات شوند، تصريح كرد:‌ مسئولان با آگاهي دادن مردم و ايجاد فضاي امنيتي بايد از جان و مال آنها محافظت كنند. چرا كه ايجاد امنيت در كشور از جمله وظايف دستگاه‌هاي امنيتي است.

شجوني خاطرنشان كرد: دستگاه‌هاي امنيتي براي مقابله با هرگونه دستاويزي براي اقدام مسلحانه منافقين همانند تجمعات بايد مقابله كرده و ضمن آگاهي دادن به مردم با اين‎گونه افراد برخورد كنند.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263662
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها