عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني مترصد ترور شهروندان ايراني هستند

منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني مترصد ترور شهروندان ايراني هستند
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:31 ب.ظ

89/12/01 - 09:55
شماره:8912010145
شجوني در گفت‎وگو با فارس تأكيد كرد؛
منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني مترصد ترور شهروندان ايراني هستند

خبرگزاري فارس: يك كارشناس مسائل سياسي گفت كه منافقين با استفاده از پوشش تجمعات غيرقانوني، مترصد ترور شهروندان كشورمان هستند.

حجت‌الاسلام جعفر شجوني كارشناس مسائل سياسي و دبيركل جامعه وعاظ كشور در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، در خصوص تجمعات غيرقانوني فتنه‌گران، گفت: منافقين، سلطنت‌طلبان و گروهي از فتنه‌گران به دليل پشتيباني غرب پس از شكست‌هاي متعدد به مقابله مسلحانه عليه جمهوري اسلامي ايران روي آورده و مي‌خواهند سريال كشته‌سازي را دنبال كنند.

وي اقدام مسلحانه عليه جمهوري اسلامي ايران را در راستاي اهداف سازمان‌هاي جاسوسي غرب عنوان كرد و اقدام مسلحانه منافقين در تجمعات غيرقانوني فتنه‌گران را نشان‎دهنده محارب بودن آن افراد دانست و افزود: اين افراد در پوشش‌هاي مختلف از جمله تجمعات غيرقانوني مي‌خواهند اقدامات مسلحانه انجام داده و امنيت جامعه و كشور را از بين ببرند.

اين كارشناس فقهي و حقوقي با بيان اينكه بايد سران فتنه به دليل اقدامات بي‌شمار و غيرقانوني محاكمه و مجازات شوند، تصريح كرد:‌ مسئولان با آگاهي دادن مردم و ايجاد فضاي امنيتي بايد از جان و مال آنها محافظت كنند. چرا كه ايجاد امنيت در كشور از جمله وظايف دستگاه‌هاي امنيتي است.

شجوني خاطرنشان كرد: دستگاه‌هاي امنيتي براي مقابله با هرگونه دستاويزي براي اقدام مسلحانه منافقين همانند تجمعات بايد مقابله كرده و ضمن آگاهي دادن به مردم با اين‎گونه افراد برخورد كنند.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها