عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

منافقين قصد سوء‌استفاده از تجمعات احتمالي را دارند

منافقين قصد سوء‌استفاده از تجمعات احتمالي را دارند
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:31 ب.ظ

89/12/01 - 09:58
شماره:8912010167
ابطحي در گفت‌وگو با فارس:
منافقين قصد سوء‌استفاده از تجمعات احتمالي را دارند

خبرگزاري فارس: عضو فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس گفت: نيروهاي امنيتي كشور بايد تلاش كنند تا در نقاطي كه احتمال تجمع وجود دارد، با قاطعيت تمام برخورد كنند تا بهانه به دست منافقين و دشمنان نيفتد.

سيدمحمد جواد ابطحي عضو فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، به تلاش منافقين براي سوء استفاده از تجمعات احتمالي در كشور اشاره كرد و اظهار داشت: قبل از هرچيزي رسانه‌هاي كشور بايد اطلاع رساني كافي انجام داده و برنامه‌هاي منافقين براي سوء استفاده از تجمعات احتمالي را فاش كنند.

وي با بيان اينكه منافقين تنها به دنبال كشتار مردم هستند، افزود: مردم بايد از هرگونه تجمع خودداري كنند و اگر هم ديدند عده‌اي در جايي تجمع كرده‌اند، نبايد حتي براي تماشا به آنجا بروند.

ابطحي ادامه داد: نيروهاي امنيتي كشور نيز بايد تلاش كنند تا در نقاطي كه احتمال تجمع وجود دارد، با قاطعيت تمام برخورد كنند تا بهانه به دست منافقين و دشمنان نيفتد.

اين نماينده مجلس از مردم خواست كه اجازه دهند نيروهاي انتظامي و بسيج در مواقعي كه ممكن است تجمعاتي به طور غيرقانوني شكل بگيرد، صحنه را اداره كنند تا عوامل بيگانه بهانه‌اي براي سوءاستفاده نداشته باشند.

وي در ادامه اظهار داشت: سران فتنه نمي‌توانند آزاد باشند و هركاري كه دلشان بخواهند انجام دهند، اگر قوه قضاييه اين عده را دستگير و با آنها برخورد مي‌كرد امروز معلوم مي‌شد كه چه‏كساني قصد ايجاد تجمع و راهپيمايي را در كشور دارند.

وي با بيان اينكه به چالش كشيدن نظام از سوي عده‌اي معلوم‌الحال خيانتي آشكار است، افزود: همان‏طوري كه در طول يك سال گذشته ريزش‌هاي فراواني را در جريان فتنه ديديم، در آينده هم اين جريان ريزش‌هاي فراواني خواهد داشت و باقي‏مانده افرادي كه حامي جريان فتنه هستند، مانند برخي اعضاي اقليت مجلس از اين جريان رويگردان مي‌شوند.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها