عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

موسوي و كروبي در دو مقطع حساس به كشور و مردم خيانت كردند

موسوي و كروبي در دو مقطع حساس به كشور و مردم خيانت كردند
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:31 ب.ظ

89/12/01 - 10:04
شماره:8911290297
مرندي در گفت‌و‌گو با فارس:
موسوي و كروبي در دو مقطع حساس به كشور و مردم خيانت كردند

خبرگزاري فارس: عضو هيئت علمي دانشگاه تهران گفت: موسوي و كروبي در دو مقطع بسيار حساس به كشور و مردم بي‌نهايت ظلم و خيانت كردند كه نابخشودني است.

سيد محمد مرندي عضو هيئت علمي دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، با اشاره به تحركات اخير جريان فتنه، اظهار داشت: به نظر بنده، موسوي و كروبي در دو مقطع بسيار حساس به اين كشور بي‌نهايت ظلم كردند.

وي ادامه داد: نخستين مورد ظلم آنها به كشور و مردم، پس از "انتخابات " سال گذشته بود كه به مثابه يك پيروزي بزرگ و نوعي قدرت‌نمايي براي ملت بود و بسياري از آمريكايي‌ها نيز در آن مقطع حساس به اين نتيجه رسيده بودند كه نمي‌توان با ايران درافتاد و بايد با آن كنار آمد.

مرندي افزود: علي‌رغم اين موفقيت، با حركات موسوي و كروبي پس از انتخابات، آمريكايي‌ها به طمع افتاده تصور كردند كه ما در موضع ضعف هستيم و حتي اعمال تحريم‌هاي جديد نيز نتيجه همين اقدامات بود.

وي با اشاره به دومين ظلم سران فتنه‌ به كشور و مردم در روز 25 بهمن، گفت: در حال حاضر نيز ديگر نمي‌توان گفت كه ظلم كرده‌اند، بلكه خيانت روشني مرتكب شده‌اند.

عضو هيئت علمي دانشگاه تهران ادامه داد: در مقطع كنوني كه با پيروزي‌هاي بزرگ مردم در منطقه خاورميانه، امپراطوري غرب و آمريكا رو به فروپاشي است و تمام حواس‌ها متوجه مصر، تونس، اردن، يمن، عربستان و ساير نوكران آمريكاست و نفوذ ايران نيز به سرعت در حال افزايش است، اين افراد با شرارت اخير خود و با همكاري آمريكا و غرب، ظلم بزرگي به مردم كردند كه نابخشودني است.

مرندي در پاسخ به اين پرسش كه "وظيفه نظام در مقابل جريان فتنه چيست " تصريح كرد: در اين رابطه نظام عاقلانه تصميم خواهد گرفت و در اين ميان مقام معظم رهبري از همه عاقلانه‌تر تصميم مي‌گيرند.

وي در پايان تصريح كرد: فتنه‌گران تا ابد هستند و حذف نمي‌شوند و حتي در زمان حضرت ولي‎عصر(عج) نيز خواهند بود، اما نمي‌توانند هيچ ضربه‌اي به اين نظام وارد كنند.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286856
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها