عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

‌مجلس ‌‌بودجه سال 90 را با سرعت هرچه بيشتر بررسي مي‌كند

‌مجلس ‌‌بودجه سال 90 را با سرعت هرچه بيشتر بررسي مي‌كند
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:36 ب.ظ

89/12/01 - 12:01
شماره:8912010450
لاريجاني پس از دريافت لايحه بودجه‌:
‌مجلس ‌‌بودجه سال 90 را با سرعت هرچه بيشتر بررسي مي‌كند

خبرگزاري فارس: رئيس مجلس بعد از دريافت لايحه بودجه 90 ‌با اشاره به كمبود زمان براي بررسي اين لايحه در مجلس گفت: تلاش نمايندگان بر اين است كه بودجه را با سرعت هر چه بيشتري بررسي كنند.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي بعد از ارائه لايحه بودجه 90 از سوي احمدي‌نژاد به هيئت رئيسه مجلس، ضمن تشكر از اعضاي هيئت دولت حاضر در جلسه خطاب به نمايندگان اظهار داشت: امروز بودجه سال 90 را بين نمايندگان توزيع خواهيم كرد.

وي با اشاره به فرصت 10 روزه نمايندگان براي ارائه پيشنهادات خود در خصوص لايحه بودجه گفت: از نمايندگان مي‌خواهيم كه از امروز بحث و بررسي خود را آغاز كنند و با توجه به ضيق وقت از زمان نهايت استفاده را كنند.

رئيس مجلس خاطرنشان كرد: همچنين از كميسيون‌هاي تخصصي مجلس مي‌خواهيم كه از امروز بررسي اين لايحه و ارائه پيشنهادات خود را آغاز كنند و با توجه به فرصت 15 روزه براي ارائه اين پيشنهادات و با توجه به كمبود زمان ما، از كميسيون‌ها مي‌خواهيم كه كار خود را در 12 روز به پايان برسانند.

لاريجاني با بيان اينكه از كميسيون‌ها مي‌خواهيم نمايندگان خود براي تشكيل كميسيون تلفيق بررسي بودجه را هر‌چه سريعتر معرفي كنند، گفت: ما تلاش مي‌كنيم بودجه با سرعت بيشتر پيش رود.

رئيس دستگاه قانون گذاري كشورمان با اشاره به تأخير در ارائه لايحه بودجه و زمان كوتاه مجلس براي بررسي آن تصريح كرد: تلاش نمايندگان بر اين است كه از زمان نهايت بهره را ببرند.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها