عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم خواهان برخورد با عوامل آشوبگر هستند

مردم خواهان برخورد با عوامل آشوبگر هستند
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:36 ب.ظ

89/12/01 - 12:34
شماره:8912010237
نقوي حسيني در گفت‌و‌گو با فارس:
مردم خواهان برخورد با عوامل آشوبگر هستند

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد كه مردم خواهان برخورد با عوامل آشوبگر هستند.

سيد حسين نقوي حسيني عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، به برنامه‌ريزي منافقين براي سوء استفاده از تجمعات احتمالي كه فتنه‌گران ترتيب مي‌دهند اشاره كرد و گفت: تجمع غيرقانوني خلاف است و نيروهاي امنيتي وظيفه دارند كه به شدت با تجمعاتي از اين دست برخورد كنند.

وي با تأكيد بر اينكه امروز ملت ما يكپارچه خواهان برخورد با فتنه‌گران هستند، افزود: مردم از مسئولين مي‌خواهند با كساني كه بر خلاف قانون نظم عمومي را به هم مي‌زنند و عليه آرمان‌هاي نظام و انقلاب نقشه مي‌كشند برخورد قاطع داشته باشند.

نقوي حسيني به فرا رسيدن هفته وحدت اشاره كرد و گفت: امروز بايد مسلمانان جهان با هم متحد باشند؛ بر اين اساس حركات خلاف وحدت از سوي عناصري كه خيانت و نفاق‌شان براي همه مبرهن شده است امري مذموم تلقي مي‌شود كه ملت خواهان برخورد با آن هستند.

اين نماينده مجلس در پايان تاكيد كرد كه دستگاه امنيتي در صورت بروز هرگونه تجمع غيرقانوني و براي جلوگيري از سوء استفاده احتمالي منافقين برخورد لازم و مقتضي را انجام دهند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها