عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نيرو‌هاي امنيتي براي آرامش مردم با تجمعات ضدانقلاب برخورد كنند

نيرو‌هاي امنيتي براي آرامش مردم با تجمعات ضدانقلاب برخورد كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:39 ب.ظ

89/12/01 - 13:09
شماره:8912010205
احمدي‌بيغش در گفت‌وگو با فارس:
نيرو‌هاي امنيتي براي آرامش مردم با تجمعات ضدانقلاب برخورد كنند

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس تأكيد كرد: وظيفه نيرو‌هاي امنيتي برخورد با تجمعات غيرقانوني به‏منظور حفظ آرامش و آسايش مردم است.

محمود احمدي‌بيغش عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به برنامه‌ريزي منافقين براي سوءاستفاده و كشتار مردم در تجمعات احتمالي كه از سوي فتنه‌گران ترتيب داده مي‌شود، اظهار داشت: منافقين و فتنه‌گران امروز بي‌آبرو شده‌اند، منفورترين افراد نزد ملت هستند و ملت به خوبي مي‌دانند كه بايد چگونه با اين عده برخورد كنند.

وي در خصوص وظيفه نيروهاي امنيتي در برخورد با تجمعات احتمالي گفت: دستگاه‌هاي نظامي و امنيتي وظيفه دارند كه به شديدترين نحو با هر كسي كه بخواهد امنيت جامعه را به خطر بيندازد و مردم را دچار مشكل كند، برخورد كنند.

احمدي‌بيغش تاكيد كرد كه براي جلوگيري از سوءاستفاده‌هاي احتمالي منافقين نيروهاي امنيتي بايد با تجمعاتي كه ممكن است در اماكن مختلف از سوي فتنه‌گران شكل گيرد و امنيت جامعه را به مخاطره بيندازد، برخورد كنند.

عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس يادآور شد: برخورد نيروهاي امنيتي با تجمعات احتمالي قطعاً آرامش شهروندان را به همراه خواهد داشت.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها