عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

غرب با كمك ضدانقلاب مترصد بازتعريف موقعيت خود در خاورميانه است

غرب با كمك ضدانقلاب مترصد بازتعريف موقعيت خود در خاورميانه است
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:41 ب.ظ

89/12/01 - 14:40
شماره:8912010304
اسماعيلي در گفت‎وگو با فارس:
غرب با كمك ضدانقلاب مترصد بازتعريف موقعيت خود در خاورميانه است

خبرگزاري فارس: نويسنده كتاب شورش اشرافيت بر جمهوريت گفت: فتنه‌گران ضدانقلاب مي‌خواهند انقلاب‌هاي به‎وجود آمده را در جهان اسلام در راستاي اهداف غرب بازتفسير كنند، غرب با استفاده از هم‎پيمايان داخلي خود مي‌خواهد وضعيت خود را در موقعيت حساس خاورميانه هويت بخشند.

حميدرضا اسماعيلي كارشناس مسائل سياسي و نويسنده كتاب شورش اشرافيت بر جمهوريت در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، در خصوص اقدام منافق‌گونه فتنه‌گران در 25 بهمن، اظهار داشت: حضور فتنه‌گران در روز 25 بهمن از دو بعد قابل بررسي است، اولاً تظاهرات جمع قليلي از فتنه‌گران تنها پس از گذشت 3 روز از برگزاري راهپيمايي پرشكوه مردم كشورمان در يوم الله 22 بهمن در راستاي تحت‌الشعاع قرار دادن اين حضور ميليوني بود؛ همچنين با توجه به تغييرات حكومتي در كشورهاي مسلمان مي‌خواهند اقدامات منافقانه خود را همسو با انقلاب‌ اين كشورها عنوان كنند.

وي ادامه داد: فتنه‌گران مي‌خواهند انقلاب‌هاي به وجود آمده را در جهان اسلام در راستاي اهداف غرب تفسير كنند در حالي كه تغييرات در جهان اسلام، موجي "ضداستعماري، استبدادي و صهيونيستي " است.

اين كارشناس مسائل سياسي انقلاب‌هاي اخير كشورهاي اسلامي را همسو با اهداف جمهوري اسلامي ايران دانست و افزود: غرب با استفاده از رسانه‌هاي خود مي‌خواهد اقدامات اخير كشورهاي مسلمان را به نفع خود بازتعريف كند و راديكال سبز را به انقلابيون مصر و تونس مربوط كند و وضعيت بلوك غرب را موقعيت حساس خاورميانه هويت بخشد.

نويسنده كتاب شورش اشرافيت بر جمهوريت در بخش ديگري از سخنان خود به خيانت‌هاي كروبي و موسوي در خلال انتخابات رياست جمهوري سال 88 به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اشاره كرد و خواستار محاكمه فتنه‌گران از سوي دستگاه قوه قضائيه شد.

اسماعيلي با تاكيد بر اينكه حصر خانگي براي كروبي و موسوي و ديگر فتنه‌گران بهترين اقدام دستگاه‌هاي قضايي و امنيتي است، تصريح كرد: دستگاه‌هاي قضايي بايد با رسيدگي دقيق به پرونده فتنه‎گران در فضا و زمان مناسبي فتنه‌گران را مجازات كند.

وي همچنين در خصوص سكوت برخي از خواص براي اعلام برائت از فتنه‌گران نيز تاكيد كرد: تمام مسئولين نسبت به آگاهي‌‌بخشي مردم مخصوصا در فضاي غبارآلوده فتنه مسئول بوده و بايد موضع شفافي نسبت به فتنه‌گران بگيرند.
انتهاي پيام/ع*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263662
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها