عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور

تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:43 ب.ظ

89/12/01 - 15:26
شماره:8912010771
در صحن علني مجلس قرائت شد؛
تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور

خبرگزاري فارس: تذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي كشور امروز در صحن علني مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، تذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي كشور امروز (يكشنبه) در صحن علني مجلس قرائت شد.

تأميني نماينده رشت در تذكري به وزير آموزش و پرورش خواستار عدم برخورد سليقه‌اي وزير با نمايندگان شد و صدور دستور توجه بيشتر به خانواده‌هاي شهدا توسط معاون رئيس‌جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران را از رئيس‌جمهور درخواست كرد.

اميري نماينده كهنوج در تذكري به وزير مسكن ارائه توضيح در خصوص علت تأخير 1.5 ساله تكميل بيمارستان اين منطقه را خواستار شد.

ميرخليلي نماينده ميناب نيز صدور دستور اعزام گروهي ويژه به شهرستان بشاگرد جهت بررسي عقب‌ماندگي‌هاي منطقه را از رئيس‌جمهور درخواست كرد و در تذكري به وزير جهاد كشاورزي اتخاذ تصميمات لازم جهت مقابله با پديده خشكسالي و آفت ليمو در شرق استان هرمزگان و در تذكري به وزير كشور ضرورت سرمايه‌گذاري‌هاي توسعه‌اي در شهرستان بشاگرد را خواستار شد.

همچنين رحيمي‌نسب نماينده خرم‌آباد تسريع در تعميرات خطوط انتقال فرآورده‌هاي نفتي در استان لرستان را به وزير نفت تذكر داد.

عزتي نماينده دهلران در تذكري به وزير نيرو خواستار بررسي علت كشته و زخمي شدن هفت نفر از كارگران سد سيمره، تسريع در پرداخت حقوق و دستمزد كارگران اين سد، شد.

حيات‌مقدم نماينده بندر ماهشهر نيز تسريع در اعلام شهرستاني شدن بندر امام (ره) با توجه به دستورات رئيس‌جمهور را به وزير كشور متذكر شد.

مطهري، اكبريان و رضاحسيني نمايندگان شبستر، كرج و شهر بابك در تذكري به وزير كار و امور اجتماعي خواستار جلوگيري از تشكيلات صنفي موازي براي دفاتر پيشخوان دولت شدند.

موسوي‌جرف نماينده آبادان در تذكري به وزير امور اقتصادي و دارايي خواستار اجراي رأي ديوان محاسبات كميسيون اصل 90 و ديوان عدالت اداري در خصوص عدم اخذ حق بيمه شخص ثالث بيش از تعرفه قانوني، شفاف‌سازي در خصوص خريد ساختمان واقع در خيابان آفريقاي تهران توسط بيمه مركزي ايران و ارائه توضيح در خصوص علت اعطاي تسهيلات 300 ميليون دلاري با بهره پايين به بيمه مركزي ايران، همچنين ارائه توضيح در خصوص علت عدم اجراي ماده 27 قانون اصلاح بيمه اجباري مسووليت مدني دارندگان وسايل نقليه موتوري زمين در مقابل شخص ثالث مصوب 1387 و در تذكري به وزير بهداشت خواستار تسريع در احداث خوابگاه دانشجويي آبادان از مصوبات سفر استاني شد.

قنبري نماينده ايلام در تذكري به وزير كشور جلوگيري از مانع‌تراشي در خصوص خروج زايرين از مرز مهران را خواستار شد.

بشيري نماينده پاكدشت در تذكري به وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي تسريع در راه‌اندازي كتابخانه‌هاي ديجيتال شهرهاي پاكدشت و شريف‌آباد براي استفاده مردم را خواستار شد.

جمشيدزهي نماينده سراوان در تذكري به وزير مسكن و شهرسازي خواستار توضيح در خصوص علت بي‌توجهي به وضعيت مسكن مردم استان سيستان و بلوچستان به ويژه شهرستان‌هاي حوزه انتخابيه وي شد.

يوسف‌نژاد نماينده ساري در تذكري به وزير نيرو خواستار تعيين وضعيت سد فريم صحرا در شهرستان ساري و در تذكري به وزير كشور خواستار تجديدنظر در واگذاري مجتمع شهيد عباس‌پور شهرستان ساري به شهرستان نكا و در تذكري به وزير جهاد كشاورزي خواستار توجه به مسائل و مشكلات كشاورزان در شهرستان ساري شد.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286857
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها