عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

محمدرضا باهنر در نشست دفتر سیاسی جامعه اسلامی مهندسین

محمدرضا باهنر در نشست دفتر سیاسی جامعه اسلامی مهندسین
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:52 ب.ظ

 

محمدرضا باهنر در نشست دفتر سیاسی جامعه اسلامی مهندسین: آقای هاشمی وقت زیادی ندارد که تکلیف خودش را با فتنه گران روشن کند.

 

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: موسوی و کروبی مسئول خون‌های ریخته‎شده هستند، آنها با سوء‌استفاده از مدارای نظام، آشوبگران را مجدداً دعوت به تجمع و اغتشاش کردند.

 

 

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جامعه اسلامی مهندسین،باهنر با انتقاد از نحوه موضع‌گیری هاشمی رفسنجانی گفت: آقای هاشمی سریعا باید با اسم و مشخصات برائت خودش را از فتنه گران اعلام کند. آقای هاشمی در صورتیکه موضع خود را نسبت به فتنه‌گران روشن نکند در مسئولیت های فعلی مشروعیت قانونی ندارد.

نماینده مردم تهران گفت: برخی مسئولان که همچنان سکوت پیشه کرده اند، سکوت خود را بشکنند و تا فرصت باقی است پیام ملت ایران را بشنوند و الا ملت ایران پاسخ دندان شکنی به آنها خواهند داد.

باهنر گفت:‌ در شرایطی که موج بیداری، جهان اسلام را در بر گرفته است و نظام سلطه در وضعیت ضعف قرار دارد، عده ای خودفروخته، وطن فروش و لجباز به همراهان صهیونیست و آمریکایی خود فرصت تجدید قوا دادند و تلاش کردند تا ایران اسلامی را از جایگاه ام القرایی جهان اسلام به زیر بکشند و چه بد معامله ای کردند با خون شهدا، آرمان های انقلاب و آرمانهای مستضعفان عالم.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی افزود: مردم ایران تابع محض مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای هستند و دشمنی با نظام، ‌روحانیت، ‌و امام(ره) را به هیچ وجه تحمل نخواهند کرد. مردم غیور ایران نشان دادند و به مسئولین کشور پیام دادند که دیگر مماشات با سران فتنه را تحمل نخواهند کرد. امروز حجت بر همگان تمام شده و مردم تکلیف خودشان را با فتنه گران روشن کرده اند. مردم از قوه قضاییه و نیروهای امنیتی انتظار برخورد شدید و قاطع با سران فتنه و آشوبگران را دارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بحمدا... این توطئه فتنه گران و اربابان سلطه گر آنها نیز به ضرر خودشان و مستکبرین منطقه نتیجه داد و بعد از 22 و 25 بهمن شور و هیجان و اراده مردم منطقه در برخورد با دیکتاتورهای کشورشان گسترش و تعمیق پیدا کرده و امیدواریم 22 بهمن سال آینده را در حالی جشن بگیریم که احدی از دیکتاتورهای منطقه در راس قدرت باقی نمانده باشند.

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها