عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اذعان ارتش صهیونیست به طراحی استاکس نت

اذعان ارتش صهیونیست به طراحی استاکس نت
یک شنبه 1 اسفند 1389  04:28 ب.ظ

 

اذعان ارتش صهیونیست به طراحی استاکس نت

 

 

image

یک ویدیوی تازه منتشر شده از جانب منابع صهیونیستی تأیید می‌کند که طراحی ویروس استاکس نت پروژه نهادهای نظامی و امنیتی این رژیم بوده است.

این ویدئو که در مراسم تودیع "گابی اشکنازی" از ریاست ستاد ارتش رژیم صهیونیستی پخش شده و به بیان خلاصه فعالیت‌های وی اختصاص دارد، حمله به رآکتور اتمی "الکبار" سوریه در سال 2007 میلادی و انتشار ویروس "استاکس نت" را که صهیونیست‌ها ادعا می‌کنند به برنامه غنی‌سازی ایران صدمه زده، به عنوان دستاوردهای اشکنازی معرفی می‌کند.
این مراسم، روز چهارشنبه 27 بهمن 1389 برگزار شده است.

روزنامه ‌هاآرتص در شماره روز پنجشنبه خود و طی گزارشی از این مراسم نوشته است که تصاویر مربوط به این دو عملیات بدون هرگونه تفسیری رسمی در مراسم تودیع اشکنازی پخش شد.
هاارتص که به دو زبان عبری و انگلیسی منتشر می‌شود این مقاله را فقط در صفحات عبری زبان خود چاپ کرد. اسرائیلی‌ها در حالی مسؤولیت استاکس نت را پذیرفته‌اند که منابع متعدد از جمله "یوکیا آمانو" مدیرکل آژانس و کارشناسان مؤسسه علوم و امنیت بین‌المللی تأیید کرده‌اند استاکس نت قادر به کند کردن برنامه غنی سازی ایران نبوده است در عوض برخی منابع فنی در آمریکا و اروپا می‌گویند استاکس نت به سامانه‌های صنعتی در آمریکا آسیب فراوانی زده است./میثاق

منبع: سایت الحماة

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها