عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

لاريجاني ولادت حضرت محمد(ص) را به روساي مجالس كشورهاي اسلامي تبريك گفت

لاريجاني ولادت حضرت محمد(ص) را به روساي مجالس كشورهاي اسلامي تبريك گفت
یک شنبه 1 اسفند 1389  05:43 ب.ظ

 به نقل از اداره اخبار مجلس شوراي اسلامي، علي لاريجاني در پيامي به روساي مجالس كشورهاي اسلامي ولادت فرخنده پيامبر اعظم، خاتم پيامبران حضرت محمد صلي الله و عليه و آله را تبريك گفت. 

بر پايه اين گزارش، متن كامل اين پيام به شرح ذير است: 

السلام عليكم و رحمه الله و بركاته فرا رسيدن سالروز ولادت فرخنده پيامبر اعظم، فخر آفرينش، واسطه فيض خداوند بر بندگانش، خاتم پيامبران حضرت محمد بن عبدالله صلي الله عليه و آله و هفته وحدت را به جنابعالي و همه همكارانتان تبريك و تهنيت مي‌گويم. 
محمد صلي الله عليه و آله فروغ آسماني در شب ظلمت زميني است، او بهانه خلقت است و بدون او خلقت كامل نمي‌گشت. با آمدنش ايوان مدائن نماد كاخ ستمگران همه تاريخ فرو ريخت و خواب خوش ستم‌پيشگان آشفته شد. او مظلومان را فريادرس و بي‌پناهان را سرپناه، يتيمان را پدر و در تاريكي ماندگان را نور بود. همه پيامبران الهي آمدنش را به مومنان سراسر تاريخ وعده دادند و خود در انتظارش لحظه شماري كردند. او سرچشمه همه خوبي‌ها و فضيلت‌ها است. 
نداي او اخوت و برادري همه مومنان است. فرياد بيدارگر و امروز امت اسلامي را به خروش درآورده و دشمنان اسلام را به هراس انداخته است. تمسك به آموزه‌هاي او تنها راه نجات امت اسلامي از مشكلات و سختي‌ها است. 

عاليجناب؛ 
بار ديگر ضمن ابراز بهترين آرزوهاي قلبي‌ام، سربلندي و توفيق روزافزون جنابعالي را از خداوند منان مسئلت مي‌نمايم. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها