عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

لاريجاني ولادت حضرت محمد(ص) را به روساي مجالس كشورهاي اسلامي تبريك گفت

لاريجاني ولادت حضرت محمد(ص) را به روساي مجالس كشورهاي اسلامي تبريك گفت
یک شنبه 1 اسفند 1389  05:43 ب.ظ

 به نقل از اداره اخبار مجلس شوراي اسلامي، علي لاريجاني در پيامي به روساي مجالس كشورهاي اسلامي ولادت فرخنده پيامبر اعظم، خاتم پيامبران حضرت محمد صلي الله و عليه و آله را تبريك گفت. 

بر پايه اين گزارش، متن كامل اين پيام به شرح ذير است: 

السلام عليكم و رحمه الله و بركاته فرا رسيدن سالروز ولادت فرخنده پيامبر اعظم، فخر آفرينش، واسطه فيض خداوند بر بندگانش، خاتم پيامبران حضرت محمد بن عبدالله صلي الله عليه و آله و هفته وحدت را به جنابعالي و همه همكارانتان تبريك و تهنيت مي‌گويم. 
محمد صلي الله عليه و آله فروغ آسماني در شب ظلمت زميني است، او بهانه خلقت است و بدون او خلقت كامل نمي‌گشت. با آمدنش ايوان مدائن نماد كاخ ستمگران همه تاريخ فرو ريخت و خواب خوش ستم‌پيشگان آشفته شد. او مظلومان را فريادرس و بي‌پناهان را سرپناه، يتيمان را پدر و در تاريكي ماندگان را نور بود. همه پيامبران الهي آمدنش را به مومنان سراسر تاريخ وعده دادند و خود در انتظارش لحظه شماري كردند. او سرچشمه همه خوبي‌ها و فضيلت‌ها است. 
نداي او اخوت و برادري همه مومنان است. فرياد بيدارگر و امروز امت اسلامي را به خروش درآورده و دشمنان اسلام را به هراس انداخته است. تمسك به آموزه‌هاي او تنها راه نجات امت اسلامي از مشكلات و سختي‌ها است. 

عاليجناب؛ 
بار ديگر ضمن ابراز بهترين آرزوهاي قلبي‌ام، سربلندي و توفيق روزافزون جنابعالي را از خداوند منان مسئلت مي‌نمايم. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها