عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

به‎همت جمعي از طلاب و دانشجويان جوان پايگاه اينترنتي مطالبه محاكمه سران فتنه راه‎اندازي شد

به‎همت جمعي از طلاب و دانشجويان جوان پايگاه اينترنتي مطالبه محاكمه سران فتنه راه‎اندازي شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  05:46 ب.ظ

 پايگاه اينترنتي "محاكمه " با هدف جمع آوري مطالبات كاربران اينترنت جهت دستگيري و محاكمه سران فتنه توسط جمعي از طلاب و دانشجويان جوان راه اندازي شد. 
اين پايگاه با جمع آوري نظرات كاربران در فضاي سايبري قصد دارد نتيجه مطالبات را به صورت نمودار در فضاي مجازي منتشر و در اختيار قوه قضاييه قرار دهند. 
اين پايگاه با آدرس www.mohakemeh.com در دسترس كاربران قرار گرفته است 
متن درباره ماي سايت "محاكمه " به اين شرح است: با گذشت 32 سال از نخستين بهار انقلاب اسلامي‌مان و 21 سال از فقدان خميني كبير، اما مفتخريم كه هنوز آرمان‌هايمان، همان آرمان‌ها و افق‌ها، همان افق‌ها و گام‌هاي همت و تلاشمان در جهت قوت بنيان‌هاي انقلاب، هرروز مستحكم‌تر مي‌شود. 
رهنمودها، بشارت‌ها و تذكرات حضرت روح‌الله همچنان معيار شناخت و روشناي راهمان است؛ كه گفت «. . . و از آنچه‌ در نظر شرع‌ حرام‌ و آنچه‌ برخلاف‌ مسير ملت‌ و كشور اسلامي و مخالف‌ با حيثيت‌ جمهوري اسلامي است‌، به‌ طور قاطع‌ اگر جلوگيري نشود، همه‌ مسئول‌ مي‌باشند . . .». 
اكنون، پس از گذشت قريب به 2 سال از فتنه‌اي كه با بي‌تدبيري عده‌اي بي‎بصيرت زمينه‌سازي شد و به‌مرور با جهالت سران فتنه بالا گرفت و، صبر و اغماضمان و فرصت‌دهي براي بازگشتشان راه به جايي نبُرد، با استناد به فرمايش حضرت امام، آبرو و عزت انقلاب اسلامي‌مان را اولي‌تر از هر مصالحه‌اي مي‌بينيم و تقاضاي محاكمه سران فتنه را داريم. ضمناً، باتوجه به حضور، فعاليت حاميان غرب‏شيفته‌ فتنه‌ اخير در فضاي سايبر و تلاش جهت هم‌سو ساختن موج اكثريت كاربران مجازي با حركت فتنه‌ سبز، ثابت مي كنيم كه حاميان گروه فوق‌الذكر در ماه‌هاي اخير به حداقل تعداد خود رسيده‌اند.

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها