عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سياست جمهوري اسلامي حفظ ثبات و تحكيم امنيت منطقه است

سياست جمهوري اسلامي حفظ ثبات و تحكيم امنيت منطقه است
یک شنبه 1 اسفند 1389  05:49 ب.ظ

 به نقل از اداره اخبار مجلس، اونگ كينگ يونگ سفير جديد سنگاپور در تهران پيش‌ از ظهر امروز يكشنبه با حضور در مجلس شوراي اسلامي با علاءالدين بروجردي رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس ديدار و پيرامون راه‌هاي گسترش روابط دو جانبه، مناسبات پارلماني و تحولات منطقه به بحث و تبادل‌نظر پرداخت . 

در ابتداي اين ديدار، بروجردي با تأكيد بر نقش رايزني‌ها و مبادله هيئت‌هاي پارلماني ميان دو كشور در تقويت همكاري‌هاي دوستانه فيمابين گفت: بايد از ظرفيت‌هاي گسترده پارلمان‌هاي دو كشور براي تحكيم هرچه بيشتر مناسبات فيمابين در همه عرصه‌ها بهره‌ برد. 

وي در همين زمينه، بر نقش مهم رايزني‌هاي مجالس دو كشور در مجامع و نهادهاي پارلماني بين‌المللي و منطقه‌اي تأكيد كرد و افزود: رايزني مجالس دو كشور در مجامع پارلماني‌اي نظير مجمع مجالس آسيايي، مجالس كشورهاي اسلامي و مجمع اتحاديه بين‌‌المجالس نقش مهمي در تحكيم و تقويت همكاري‌هاي سياسي-پارلماني فيمابين دارد. 

رئيس كميسيون امنيت ملي در بخش ديگري از سخنان خود به تحولات اخير منطقه اشاره كرد و اظهار داشت: سياست جمهوري اسلامي ايران حفظ ثبات، آرامش و تحكيم امنيت منطقه است. 

بروجردي، توجه به خواست ملت‌ها را لازمه برقراري ثبات و آرامش در منطقه خواند و گفت: موج بيداري اسلامي در ميان ملت‌هاي مسلمان فصل نويني در تحولات و معادلات منطقه خواهد گشود. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها