عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم بحرين ميدان "اللؤلؤه " را ترك نمي‌كنند

مردم بحرين ميدان "اللؤلؤه " را ترك نمي‌كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  05:51 ب.ظ

 "عبدالله صالح " نايب رئيس جمعيت عمل اسلامي بحرين در گفت‌وگو با شبكه العالم با اشاره به اقدامات دولت بحرين براي دور زدن تحركات مردمي با طرحهاي فريبنده نظير دعوت به گفت‌وگو هشدار داد: دولت پس از آنكه نتوانست از طريق خشونت به اهداف خود دست يابد، اين طرح را در دستور كار خود قرار داده است. 

وي تاكيد كرد: پافشاري تظاهرات‌كنندگان بيانگر پايبندي آنها به مطالباتشان است، و مردم تا تحقق مطالبات خود، ميدان اللؤلؤه را ترك نخواهند كرد. 

صالح درباره انگيزه خروج ارتش بحرين از خيابانها گفت: دولت در مقابله با معترضان در بامداد روز پنج‏شنبه مرتكب اشتباهي شد كه ديرهنگام به اين اشتباه خود پي برد و آن اشتباه اين بود كه اعتراضات مسالمت آميز را نمي‌توان با ارتش و نيروهاي ضدشورش پاسخ داد و درگيري به معناي ريختن نفت روي آتش است. 

عبدالله صالح تصريح كرد: اشتباه دولت در سركوب تظاهرات مسالمت آميز مردم، عواقب زيادي براي آن به همراه خواهد داشت كه در آينده به آن پي خواهد برد. 

صالح گفت: با وجود خروج ارتش از خيابانها، تفكر سلطه‌جويانه همچنان بر رژيم حاكم است، و اين رژيم در صورت لزوم، ارتش را به خيابانها باز خواهد گرداند. 

وي تصريح كرد: نيروهاي ضدشورش از ميدان اللؤلؤه خارج نشده و فقط اندكي از آن دور شده‌اند، و احتمال آن مي‏رود كه مسئولان بحريني حماقت ديگري را مرتكب شوند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها