عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اولين شركت تعاوني فراگير ملي در استان سمنان راه‌اندازي شد

اولين شركت تعاوني فراگير ملي در استان سمنان راه‌اندازي شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:06 ب.ظ

مديركل تعاون استان سمنان گفت:اولين شركت تعاوني فراگير ملي در سطح استان در حوزه صنايع تبديلي شير در منطقه محروم پشتكوه شهرستان مهديشهر با عضويت 500 نفر از افراد سه دهك پائين درآمدي جامعه تشكيل شده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عبدالمجيد بامري افزود:هدف از تشكيل اين شركت تعاوني، فقرزدائي و توانمندسازي خانواده‌هاي كم بضاعت وبخصوص سه دهك پائين جامعه، توزيع عادلانه درآمدها، كاهش اختلاف طبقاتي، ايجاد و افزايش اشتغال پايدار و تحكيم زيرساختهاي اقتصادي است.

بامري تصريح كرد: با توجه به پتانسيل‌هاي بالقوه و بالفعل در اين استان، تشكيل اين تعاوني‌ها مي‌تواند فرصت مناسبي براي رشد و توسعه تعاوني‌ها و كاهش تصدي‌گري‌هاي دولت و مشاركت بيشتر مردم باشد.

مديركل تعاون استان سمنان همچنين خاطرنشان كرد: با بسيج همگاني بايد اين فرصت‌ها را به ثروت تبديل كرد و تعاون را گسترش داد، تا آحاد مردم از اثرگذار بودن بخش تعاون اطمينان حاصل كنند و با حضور فعالانه موجب موفقيت بخش تعاون در كشور شوند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها