عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

ماهي‌گير استراليايي براي نجات جان خود 6 ساعت شنا كرد

ماهي‌گير استراليايي براي نجات جان خود 6 ساعت شنا كرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:07 ب.ظ

رسانه‌هاي استراليا اعلام كردند كه يك ماهي‌گير پس از در هم شكسته شدن قايقش به واسطه امواج، مجبور شد شش ساعت شنا كند تا خود را به ساحل برساند.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، «اندرو ويلسون» 25 ساله كه يك ماهي‌گير است در مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي استراليا، گفت: روز گذشته مشغول كار هميشگي‌ام بودم كه ناگهان قايقم در هم شكست.

اين مرد جوان در ادامه به خبرگزاري آسوشيتدپرس، يادآور شد: تنها يك جليقه نجات به تن داشتم ، با اين حال اميد خود را از دست نداده و به سمت ساحل شنا كردم. البته اين تلاش شش ساعت به طول انجاميد و در نهايت موفق شدم پس از 5/7 كيلومتر شنا كردن و دست و پا زدن در آب خود را نجات داده و به ساحل برسانم.

به گزارش ايسنا، «دارن استيل» رييس پليس و بازرس ويژه يگان نجات دريايي منطقه «توييد هدز» استراليا نيز در اين باره خاطر نشان كرد: اين مرد جوان درست به هنگام وقوع طوفان ما را از طريق بي سيم از وضعيت نامساعد جوي و احتمال غرق شدن قايقش با خبر كرده بود اما به دليل شرايط جوي امكان امدادرساني وجود نداشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها