عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تخصيص 900ميليارد تومان اعتبار براي عمران 58 شهر استان آذربايجان‌شرقي

تخصيص 900ميليارد تومان اعتبار براي عمران 58 شهر استان آذربايجان‌شرقي
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:08 ب.ظ

مديركل دفتر امور شهري استانداري آذربايجان‌شرقي از تخصيص900 ميليارد تومان اعتبار عمراني به شهرهاي استان خبر داد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه آذربايجان‌شرقي، موحدنيا در جلسه شوراي اداري شهرستان چاراويماق گفت: اين ميزان اعتبار از در آمدهاي محلي، دولتي، استاني و سازمان‌هاي شهرداري‌هاست كه براي عمران 58 شهر استان تخصيص يافته است.

او با اشاره به ارائه بسته‌هاي حمايتي دولت به شهرداري‌ها افزود: در اين زمينه براي شهرهاي بالاي100هزار نفر مبلغ 40 ميليون تومان جهت تهيه بليت شهروندان تخصيص يافته است.

موحدنيا همچنين از تخصيص 9 ميليارد ريال اعتبار به شهرداري شهر قره‌آغاج خبر داد و افزود: اين مبلغ جهت عمران و مديريت بحران شهرداري در سال جاري هزينه شده است.

فرماندار شهرستان چاراويماق نيز در اين جلسه از خريد و تهيه لوازم و مايحتاج ضروري نوروزي براي مردم اين شهرستان خبر داد.

محمد عبدالهي گفت: 15 تن ميوه شب عيدي از قبيل سيب و پرتقال خريداري شده و در آينده نزديك در اختيار مردم اين شهرستان قرار خواهد گرفت و همچنين براي تهيه مايحتاج ضروري مردم در آستانه عيد نمايشگاه بهاره ايجاد خواهد شد كه در اين نمايشگاه مايحتاج با كيفيت بالا به مردم عرضه خواهد شد كه با اين امر در بسياري از هزينه ها كه با رفتن به ديگر شهرها انجام مي‌شد صرفه‌جويي خواهد شد.

فرماندار چاراويماق همچنين به تشكيل ستاد نوروزي و اسكان مسافران اشاره كرد و گفت: براي اسكان مسافران نوروزي و استقبال از آنها ادارات هلال احمر، شهرداري، آموزش و پرورش و شبكه بهداشت و درمان جهت اسكان و ارائه خدمات به ميهمانان نوروزي آماده مي باشند.

در پايان اين جلسه اسدلو به عنوان شهردار جديد شهر قره‌آغاج و سعيد پورحيدري به عنوان رييس اداره منابع طبيعي شهرستان چاراويماق معرفي شدند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها