عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

رييس شبكه دامپزشكي سمنان: با عاملين فروش پرندگان زنده در سطح شهرو روستا برخورد قانوني مي‌شود

رييس شبكه دامپزشكي سمنان: با عاملين فروش پرندگان زنده در سطح شهرو روستا برخورد قانوني مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:08 ب.ظ

رييس شبكه دامپزشكي شهرستان سمنان اعلام كرد: تعدادي از افراد بدون توجه به مسائل بهداشتي اقدام به فروش پرندگان زنده از جمله طيور صنعتي و پرندگان زينتي از ساير استانها مي‌كنند كه اين امر مي‌تواند خطرات زيادي را در بهداشت و سلامت عمومي جامعه وارد كند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دكتر علي جاويدپور افزود: خوشبختانه در چند روز گذشته با همكاري گزارشات مردمي با عامليني كه 200 قطعه مرغ صنعتي تخم‌گذار را حمل مي‌كردند با حكم مراجع قضايي برخورد قانوني و محموله فوق ضبط و معدوم شد.

وي از كليه مسئولين و خصوصا شوراي روستاها و همچنين شهروندان خواست در صورت اطلاع و مواجه شدن با هرگونه زنده فروشي مراتب را به واحد نظارت شبكه دامپزشكي شهرستان سمنان اطلاع دهند تا برخوردهاي قانوني انجام گيرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها