عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون سازمان بازرگاني کرمانشاه: کمبود کالايي در بازار وجود ندارد

معاون سازمان بازرگاني کرمانشاه: کمبود کالايي در بازار وجود ندارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:34 ب.ظ

معاون بازرسي و نظارت سازمان بازرگاني استان کرمانشاه از آغاز طرح نظارتي ويژه نوروز، از امروز (اول اسفند) در سطح استان خبر داد.

 

رضا فتاح پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار داشت: همه ساله به منظور جلوگيري از افزايش بي رويه قيمت‌ها در ايام پاياني سال، طرح نظارتي ويژه نوروز اجرا مي‌شود و امسال نيز اين طرح در سطح استان اجرا مي‌گردد.

 

وي بيان كرد: در اين طرح اولويت نظارت بر کالاهاي پر مصرف در ايام پاياني سال نظير پوشاک، مواد پروتئيني ، آجيل و خشکبار، شيريني، کيف و کفش است.

 

فتاح پور عنوان کرد: در اين طرح از همکاري بازرسين مجمع امور صنفي کمک گرفته ايم، ضمن اين‌که تعزيرات نيز همکاري دارد.

 

وي گفت: در اجراي اين طرح علاوه بر بازرسي از واحدهاي خرده فروشي و عمده فروشي، بازرسين در محل نمايشگاه‌هاي فروش بهاره نيز حضور يافته و بر قيمت‌ها نظارت مي‌کنند.

 

فتاح پور همچنين از برپايي گشت‌هاي مشترک با ميراث فرهنگي به منظور بازرسي از واحدهاي اقامتي، هتل‌ها و مراکز گردشگري و نيز با اداره کل حمل ونقل و پايانه‌ها به منظور نظارت بر نرخ جابه‌جايي مسافرين خبر داد.

 

وي با بيان اين‌که کالاهاي مورد نياز مردم به اندازه کافي در بازار موجود است، گفت: هيچگونه کمبودي در بازار مشاهده نمي‌شود و با تمهيدات انديشيده شده از افزايش قيمت‌ها در ايام پاياني سال جلوگيري مي شود.

 

 

فتاح پور از مردم خواست تخلفات احتمالي مشاهده شده را با تلفن 124 گزارش دهند و افزود: به اين گزارشات در کوتاه ترين زمان ممکن رسيدگي مي‌شود.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها