عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

12 اسفندماه، برترين آثار انتشاراتي روابط عمومي‌ها معرفي مي‌شود

12 اسفندماه، برترين آثار انتشاراتي روابط عمومي‌ها معرفي مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:35 ب.ظ

در ششمين جشنواره ملي انتشارات روابط عمومي‌هاي كشور در روز 12 اسفندماه سال جاري، الگوهاي برتر انتشاراتي معرفي و از روابط عمومي‌هاي آن‌ها تقدير مي‌شود.

به گزارش ايسنا، سيدشهاب سيدمحسني - ‌رييس كميسيون متخصصان روابط عمومي - با بيان اين مطلب اظهار كرد: تاكنون قريب به هزار اثر انتشاراتي از سوي حدود صد روابط عمومي سازمان و شركت به دبيرخانه جشنواره ملي ششم روابط عمومي ارسال شده است كه پس از ارزيابي آثار توسط كميته داوران، 40 اثر برگزيده در شاخه‌هاي مختلف نشريه برتر، مقاله، خبر، گزارش، مصاحبه، سرمقاله و يادداشت، عكس، صفحه، خوانندگان، وب سايت، خبرنامه الكترونيكي، پوستر، بروشور، ويژه نامه و كتاب، كارشناس برتر معرفي و از روابط عمومي‌هاي مربوطه تقدير و تجليل به عمل خواهد آمد.

وي افزود: در جشنواره امسال نيز در روزهاي 10 و 11 اسفندماه، سه كارگاه آموزشي آشنايي با نرم خبر در روابط عمومي طراحي و صفحه‌آرايي و خبرنامه الكترونيكي توسط اساتيد مجرب تدريس خواهد شد.

سيدمحسني با اظهار رضايت از استقبال خوب مديران و كارشناسان از شركت در بخش‌هاي مختلف رقابتي، آموزشي و علمي جشنواره ششم انتشارات گفت:‌ ظرفيت كارگاه‌هاي آموزشي تكميل شده است و هنوز ثبت نام براي شركت در همايش يك روزه نشر الكترونيك ادامه دارد.

وي گفت:‌ در همايش يك روزه نشر الكترونيك، شش سخنران علمي به ابعاد مختلف فعاليت‌هاي انتشاراتي در فضاي مجازي خواهند پرداخت.

او خاطر نشان كرد: به شركت‌كنندگان در كارگاه‌هاي آموزشي و همايش نشر الكترونيك ضمن ارائه بسته اطلاعاتي علمي روابط عمومي، گواهي‌نامه انجمن متخصصان روابط عمومي نيز اعطا خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها