عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بر ميزان غلظت كليه آلاينده‌ها به غير از ازن افزوده شده است

بر ميزان غلظت كليه آلاينده‌ها به غير از ازن افزوده شده است
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:35 ب.ظ

بر اساس اطلاعات رسيده از ايستگاه‌هاي سنجش آلودگي هواي شهر تهران در روز يكشنبه اول اسفند، بر ميزان غلظت كليه آلاينده‌ها به غير از آلاينده ازن نسبت به روز گذشته در همين ساعت افزوده شده است.

به گزارش سرويس «محيط زيست» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به اين ترتيب ميانگين كليه آلاينده‌ها به غير از ايستگاه‌هاي استانداري، اقدسيه، شهرداري منطقه 4، آزادي، پارك ترافيك پونك، پاسداران، پرديسان و شهرداري منطقه 15 به لحاظ آلاينده دي اكسيد نيتروژن و ايستگاه‌هاي استانداري، اقدسيه، پارك رازي، پارك سلامت، دانشگاه شهيد بهشتي و شهرداري منطقه 15 به لحاظ آلاينده ذارت معلق كمتر از دو و نيم ميكرون در ساير ايستگاه‌ها در حد مجاز بوده و شاخص كيفيت هوا هم اكنون در شرايط سالم مي‌باشد.

گزارش هواشناسي حاكي از آسماني نيمه ابري به تدريج ابري وزش باد گاهي بارش باران و در ارتفاعات بارش برف مي‌باشد. به اين ترتيب انتظار مي‌رود شاخص كيفيت هوا به غير از مناطق پرتردد و شلوغ در ساير نقاط شهر در شرايط سالم باقي بماند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها