عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

محصص: گردهمايي مربيان را هر سه يا چهار ماه يک بار برگزار مي‌کنيم

محصص: گردهمايي مربيان را هر سه يا چهار ماه يک بار برگزار مي‌کنيم
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:35 ب.ظ

مرتضي محصص، برگزاري گردهمايي مربيان برتر فوتبال ايران را مفيد دانست.

 

به گزارش ايسنا، رئيس کميته آموزش دراين رابطه گفت: «سمينار بسيار مفيدي برگزار شد البته من درباره پربار بودن آن نبايد نظر بدهم چرا که مربيان بايد نظر بدهند ولي به هرجهت اينکه مربيان دور هم جمع شدند غير از اينکه نکات فني در کلاسها مطرح شد توانستند با هم تبادل نظر کنند و فکر و قلب هايشان به هم نزديک شود. »

 

وي ادامه داد: «گرچه جدول زمان بندي و فشردگي بازيهاي ليگ برتر و دسته يک باعث شد که فقط يک روز اين سمينار برگزار شود اما واقعا يک روز هم براي چنين گردهمايي کافي نيست.»

 

محصص در پايان گفت: «بايد به دنبال رفع مشکلات فوتبال ايران باشيم به همين دليل کارگاههايي با موضوعات مختلف از جمله تاکتيک دفاعي ، سرعت در فوتبال ، رفع مشکلات رواني در بازيکنان ، آشنايي با آخرين مقررات داوري ، نتايج آناليز بازيهاي جام جهاني 2010 افريقاي جنوبي و کنفرانس جام جهاني در ژاپن برگزار شد. ما در پي اين هستيم که هر سه يا چهار ماه يک بار اين همايش ها را برگزار کنيم. چون اعتقاد داريم که نتايج خوبي خواهد داشت.»

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها