عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طرح نظارتي ويژه نوروز به مدت 2ماه در سراسر استان سمنان اجرا مي‌شود

طرح نظارتي ويژه نوروز به مدت 2ماه در سراسر استان سمنان اجرا مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:37 ب.ظ

معاون نظارت و بازرسي سازمان بازرگاني استان سمنان از اجراي طرح نظارتي ويژه نوروز سال 90 از تاريخ 11 اسفند تا 10 ارديبهشت 90 در سراسر اين استان خبر داد.

به گزارش ايسنا، ‌يحيايي با بيان اين كه يکي از مشکلات عمده مردم در تعطيلات پاياني سال، نگراني آنان از افزايش بي‌رويه قيمت کالا و خدمات است، تصريح كرد: سازمان بازرگاني استان کانون‌هاي بحران و تاثيرگذار بر قيمت کالا و خدمات رامورد شناسايي قرارداده است. از اين رو ضمن رصد كردن همه روزه نرخ کالا وخدمات، وضعيت بحران ، کمبود و فراواني کالا و خدمات ضروري و اولويت دار، به طور همزمان طرح هدفمندسازي يارانه‌ها و طرح نظارتي ويژه نوروز سال 1390 را با استفاده از توان اجرايي موجود در سازمان وبهره‌گيري از ظرفيت تشکل‌هاي مردم نهاد ، بازرسان سازمان ، مجامع امور صنفي و ناظرين افتخاري در سراسر استان به مدت دوماه به مرحله اجرا مي‌گذارد.

يحيائي به اهداف اجراي اين طرح اشاره كرد و افزود: با هدف ايجاد آرامش در بازار در اين ايام، نظارت مستمر در بازار عرضه و تقاضا، برنامه‌ريزي براي تامين ، توزيع و ارائه به موقع کالا وخدمات و نيز رسيدگي سريع به شکايات وگزارشات مردمي و جلوگيري از هرگونه کمبود و افزايش غير منطقي قيمت‌ها اين طرح به مدت دوماه در استان اجرا خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها