عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آتش سوزي در آپارتمان مسكوني در نيويورك 20 مامور آتش نشاني را راهي بيمارستان كرد

آتش سوزي در آپارتمان مسكوني در نيويورك 20 مامور آتش نشاني را راهي بيمارستان كرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:38 ب.ظ

دپارتمان آتش نشاني ايالت «نيويورك» آمريكا اعلام كرد كه در پي وقوع حريق در يك آپارتمان مسكوني، 20 مامور حين اطفاي حريق دچار سوختگي شده و به مراكز درماني منتقل شدند.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رييس دپارتمان آتش نشاني ايالتي «نيويورك» در مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي آمريكا، خاطر نشان كرد: در پي وقوع حريق در اين آپارتمان شش طبقه بيش از 200 مامور آتش نشاني از ايستگاه‌هاي مختلف براي اطفاي حريق و جلوگيري از گسترش آتش به محل اعزام شدند. البته وزش باد باعث گسترش و سرايت حريق به ساختمان‌هاي اطراف شد.

به گزارش ايسنا، اين مقام مسئول دپارتمان آتش نشاني ايالتي در ادامه به خبرگزاري آسوشيتدپرس، يادآور شد: اين حريق در ساعت چهار صبح به وقت محلي رخ داد و در نهايت در ساعت 40/18 توسط ماموران مهار شد. با اين حال، در اين حادثه كه علت وقوع آن هنوز نامشخص است، 20 مامور آتش نشاني و سه تن از ساكنان اين آپارتمان دچار مصدوميت شدند كه براي درمان به مراكز درماني اطراف انتقال يافتند.

همچنين كارشناسان دپارتمان آتش نشاني ايالتي احتمال مي دهند كه بروز نقص فني در سيستم برق رساني در زيرزمين اين آپاراتمان باعث وقوع اين آتش سوزي شده باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها