عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

دعوت هنيه از شيخ قرضاوي براي سفر به غزه

دعوت هنيه از شيخ قرضاوي براي سفر به غزه
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:39 ب.ظ

اسماعيل هنيه طي تماس تلفني با يوسف قرضاوي، پيروزي انقلاب مصر را به وي و ملت مصر تبريک عرض کرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اسماعيل هنيه، نخست وزير دولت منتخب فلسطين در جريان اين تماس تلفني ضمن اعلام قدرداني دولت و ملت فلسطين از قرضاوي و نقش پيشگامانه و حمايت‌هاي وي از مساله فلسطين و قدس اشغالي و نيز تاکيد او بر لغو محاصره غزه خاطر نشان کرد که شيخ قرضاوي در خطبه نماز جمعه ديروز ميدان التحرير در وسط شهر قاهره نيز به اين مسائل اشاره کرد.

نخست وزير دولت فلسطين همچنين به طور رسمي از قرضاوي براي سفر به غزه و امامت نمازگزاران نماز جمعه در غزه دعوت کرد و افزود نوار غزه نيز از اراضي حومه بيت‌المقدس به شمار مي‌رود و اميدواريم که روزي شاهد برگزاري نماز جماعت آزادانه در مسجد مبارک الاقصي باشيم.

قرضاوي نيز در اين تماس تلفني از دعوت هنيه استقبال کرده و وعده داد که شرايط اين سفر را فراهم کند. وي در عين حال از ثبات و پايداري شهروندان فلسطيني و ساکنان غزه تمجيد کرده و براي اين منطقه آرزوي پيروزي و آزادي کرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها