عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

*آغاز پيش‌فروش اينترنتي بليت نوروزي اتوبوس*

*آغاز پيش‌فروش اينترنتي بليت نوروزي اتوبوس*
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:40 ب.ظ

مديرعامل اتحاديه‌ي تعاوني‌هاي مسافري از آغاز پيش فروش اينترنتي بليت اتوبوس از امروز (اول اسفندماه) خبر داد و گفت: فعلا براي افزايش قيمت بليت تصميم نگرفته‌ايم.

احمدرضا عامري در گفت‌وگو با خبرنگار راه خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: پيش فروش اينترنتي بليت‌ نوروزي اتوبوس‌هاي برون‌شهري به مدت يك هفته از طريق سايت‌هاي شركت‌ها انجام مي‌شود و از هشتم اسفند ماه نيز بليت اتوبوس‌هاي برون شهري در دفاتر سطح شهر براي ايام نوروز پيش‌فروش مي‌شود.

وي در ادامه با اشاره به اينكه ميزان عرضه را تقاضا تعيين مي‌كند،افزود: قصد داريم ظرفيت‌ها را 10 تا 15 درصد افزايش دهيم.

مديرعامل اتحاديه‌ تعاوني‌هاي مسافري با اشاره به اين‌كه فعلا تصميمي براي افزايش قيمت بليت‌ها نداريم، اظهار كرد: در مورد سواري‌هاي كرايه نيز فعلا براي افزايش قيمت تصميم نگرفته‌ايم.

اين در حالي است كه طبق برنامه سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي ايام نوروز هر ساله به دليل جبران هزينه‌ي يك سر خالي بازگشت ناوگان 20 درصد به قيمت بليت نسبت به طول سال اضافه مي‌شود و پس از سفرهاي نوروزي به مبلغ سالانه خود بازمي‌گردد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها