عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پايگاه اينترنتي مطالبه محاكمه سران فتنه راه‎اندازي شد

پايگاه اينترنتي مطالبه محاكمه سران فتنه راه‎اندازي شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:42 ب.ظ

به‎همت جمعي از طلاب و دانشجويان جوان
پايگاه اينترنتي مطالبه محاكمه سران فتنه راه‎اندازي شد

خبرگزاري فارس: پايگاه اينترنتي "محاكمه " با هدف جمع‎آوري مطالبات كاربران اينترنت جهت دستگيري و محاكمه سران فتنه توسط جمعي از طلاب و دانشجويان جوان راه‏اندازي شد.


 

پايگاه اينترنتي "محاكمه " با هدف جمع آوري مطالبات كاربران اينترنت جهت دستگيري و محاكمه سران فتنه توسط جمعي از طلاب و دانشجويان جوان راه اندازي شد.
اين پايگاه با جمع آوري نظرات كاربران در فضاي سايبري قصد دارد نتيجه مطالبات را به صورت نمودار در فضاي مجازي منتشر و در اختيار قوه قضاييه قرار دهند.
اين پايگاه با آدرس www.mohakemeh.com در دسترس كاربران قرار گرفته است
متن درباره ماي سايت "محاكمه " به اين شرح است: با گذشت 32 سال از نخستين بهار انقلاب اسلامي‌مان و 21 سال از فقدان خميني كبير، اما مفتخريم كه هنوز آرمان‌هايمان، همان آرمان‌ها و افق‌ها، همان افق‌ها و گام‌هاي همت و تلاشمان در جهت قوت بنيان‌هاي انقلاب، هرروز مستحكم‌تر مي‌شود.
رهنمودها، بشارت‌ها و تذكرات حضرت روح‌الله همچنان معيار شناخت و روشناي راهمان است؛ كه گفت «. . . و از آنچه‌ در نظر شرع‌ حرام‌ و آنچه‌ برخلاف‌ مسير ملت‌ و كشور اسلامي و مخالف‌ با حيثيت‌ جمهوري اسلامي است‌، به‌ طور قاطع‌ اگر جلوگيري نشود، همه‌ مسئول‌ مي‌باشند . . .».
اكنون، پس از گذشت قريب به 2 سال از فتنه‌اي كه با بي‌تدبيري عده‌اي بي‎بصيرت زمينه‌سازي شد و به‌مرور با جهالت سران فتنه بالا گرفت و، صبر و اغماضمان و فرصت‌دهي براي بازگشتشان راه به جايي نبُرد، با استناد به فرمايش حضرت امام، آبرو و عزت انقلاب اسلامي‌مان را اولي‌تر از هر مصالحه‌اي مي‌بينيم و تقاضاي محاكمه سران فتنه را داريم. ضمناً، باتوجه به حضور، فعاليت حاميان غرب‏شيفته‌ فتنه‌ اخير در فضاي سايبر و تلاش جهت هم‌سو ساختن موج اكثريت كاربران مجازي با حركت فتنه‌ سبز، ثابت مي كنيم كه حاميان گروه فوق‌الذكر در ماه‌هاي اخير به حداقل تعداد خود رسيده‌اند.
 

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها