عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تابع ولايت بودن سبب تشخيص درست مي‌شود

تابع ولايت بودن سبب تشخيص درست مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:45 ب.ظ

قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس:
تابع ولايت بودن سبب تشخيص درست مي‌شود

خبرگزاري فارس: قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: تابع ولايت بودن سبب تشخيص درست در مواجهه با مسائل و تهديدات دشمن مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، علي سقاچي عصر شنبه در برنامه تقدير از فعالان برگزاري نماز استان فارس اظهار داشت: گروهي لباس خود را تغيير مي‌دهند و خيال مي‌كنند كه مردم نسبت به تفكرات و انديشه آنها آگاهي ندارند و اين در حالي است كه مؤمنان به خوبي با درون مايه اين افراد آشنا هستند.
سقاچي با تأكيد بر لزوم اقامه نماز در سطح جامعه اسلامي تصريح كرد: نماز مقدمه‌اي براي كسب بصيرت است چرا كه اگر دل در راه ستايش از خداوند ندهيم آنگاه نمي‌توانيم به نگاهي عميق در بررسي مسائل دست يابيم.
وي ادامه داد: مسائل و ناهنجاري‌ها از جمله رشوه، كارشكني در امور مردم و عدم خدمت‌رساني درست به جامعه موضوعاتي است كه از نماز نخواندن سرچشمه مي‌گيرد.
قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس بيان داشت: اگر باور داشته باشيم كه عالم محضر خداوند است آنگاه اعمال خود را به گونه‌اي تنظيم مي‌كنيم كه بصيرت سرلوحه عمل انسان قرار گيرد.
سقاچي ابراز داشت: در هنگام برگزاري نماز انسان زميني با گفتن تكبير تمام امور دنيوي را بر خود حرام مي‌كند و معنويت را سرلوحه كار خود قرار مي‌دهد.
وي با اشاره به ارزشيابي دستگاه‌هاي اين استان در زمينه برگزاري نماز خاطرنشان كرد: با وجود همكاري بسياري از ادارات و ارگان‌ها برخي ادارات با وجود ارزش‌هاي فراوان هيچ تغييري در وضعيت برگزاري نمازهاي جماعت نداده‌اند.
قائم مقام ستاد برگزاري نماز در استان فارس در بخش پاياني سخنان خود اظهار داشت: ارزشيابي‌ها از ادارات و سازمان‌ها در مورد برگزاري نماز در سال آينده نيز دنبال مي‌شود و اميدواريم شاهد تغيير رفتار برخي ادارات باشيم.
سقاچي گفت: نماز توسط برخي افراد مظلوم واقع شده است و اميدواريم بتوانيم آن را از مهجوريت خارج كنيم.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها