عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

دستگيري زورگيران حرفه‌اي در تبريز

دستگيري زورگيران حرفه‌اي در تبريز
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:47 ب.ظ

فرمانده انتظامي تبريز خبر داد:
دستگيري زورگيران حرفه‌اي در تبريز

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي شهرستان تبريز از شناسايي و دستگيري سه سارق و زورگير حرفه‌اي و كشف پنج فقره زورگيري توسط مأموران كلانتري 14 تبريز خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، يعقوب حاذق امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پي اعلام شكايت يكي از شهروندان به نام «يونس ـ ح» مبني بر اينكه سه نفر زورگير و سارق حرفه‌اي به عنوان مسافر سوار خودروي وي شده و پس از مدتي طي مسير در يكي از جاده‌هاي خلوت شهر با تهديد خودرو را متوقف كرده و به زور مقادير قابل توجهي وجه نقد و يك فقره چك را از جيب وي خارج كرده‌اند رسيدگي به موضوع در دستور كار كلانتري 14 تبريز قرار گرفت.
وي ادامه داد: در اين راستا درخواست اعلام مفقودي و مسدودي چك توسط نامبرده تنظيم و به بانك تقديم شد كه پس از چند روز برابر اعلام بانك مربوطه مبني بر اينكه شخصي به هويت «حبيب ـ ع» در خصوص چك مورد اشاره طي نامه‌اي از كلانتري به بانك خواهان دريافت وجه چك شده است بلافاصله مأموران كلانتري در محل حاضر و شخص مورد نظر را به محل كلانتري انتقال دادند.
فرمانده انتظامي شهرستان تبريز تصريح كرد: متهم در ابتدا اظهار بي‌اطلاعي كرد ولي با استفاده از شگردهاي خاص پليسي سرانجام لب به اعتراف گشوده و اقرار داشت كه با همدستي دو نفر به نام «سيامك ـ پ» و «مهدي ـ س» اقدام به چند فقره زورگيري كرده‌اند.
حاذق گفت: متهمان پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي اعزام و با دستور قاضي محترم پرونده روانه زندان شدند.
انتهاي پيام/غ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها