عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

دستگيري جاعلان چك پول 500 هزار ريالي در آذرشهر

دستگيري جاعلان چك پول 500 هزار ريالي در آذرشهر
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:47 ب.ظ

فرمانده انتظامي آذرشهر خبر داد:
دستگيري جاعلان چك پول 500 هزار ريالي در آذرشهر

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي شهرستان آذرشهر گفت: سه نفر جاعل حرفه‌اي كه اقدام به توزيع چك پول‌هاي جعلي در سطح شهرستان كرده بودند شناسايي و دستگير شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از آذرشهر، مهدي عبادي‌پور شامگاه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پي كسب اطلاع از توزيع ايران چك‌هاي جعلي توسط سه نفر با خودروي تاكسي در سطح شهرستان رسيدگي به موضوع در دستور كار مأموران انتظامي شهرستان قرار گرفت.
وي ادامه داد: با انجام عمليات كنترلي نامحسوس يكي از فعالان شناسايي و طي يك اقدام غافلگيرانه دستگير و به محل پليس آگاهي شهرستان منتقل و در بازجويي‌ها ضمن قبول اتهام وارده اظهار داشت كه با همدستي دو نفر اقدام به تهيه چك پول‌هاي جعلي و توزيع در سطح شهرستان كرده‌اند.
فرمانده انتظامي شهرستان آذرشهر تصريح كرد: در بازرسي از فرد دستگير شده مبلغ 50 ميليون ريال چك پول 500 هزار ريالي جعلي و 19 ميليون و 100 هزار ريال اسكناس جعلي 50 هزار ريالي به همراه مقدار قابل توجهي مواد مخدر كشف شد.
عبادي‌پور گفت: متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي اعزام شد و پرونده به منظور شناسايي و دستگيري دو همدست ديگر وي در حال رسيدگي است.

* كشف 2100 سي دي غيرمجاز
فرمانده انتظامي شهرستان آذرشهر از اجراي طرح ارتقا امنيت اجتماعي و دستگيري هشت نفر تهيه و توزيع كننده اقلام غيرفرهنگي و كشف 2 هزار و 100 حلقه سي دي غيرمجاز طي 48 ساعت گذشته خبر داد.
عبادي‌پور افزود: در راستاي اجراي مرحله جديد از طرح ارتقا امنيت اجتماعي درشهرستان آذرشهر مأموران پليس امنيت عمومي شهرستان اقدام به بازرسي از واحدهاي صنفي توزيع كننده اقلام فرهنگي كردند.
وي ادامه داد: بدين منظور مأموران اقدام به كنترل و بازرسي از مراكز توزيع اقلام فرهنگي و شناسايي افراد متخلف كرده و موفق شدند تعداد 2 هزار و 100 حلقه سي دي غير مجاز كشف كنند.
فرمانده انتظامي شهرستان آذرشهر گفت: در اين راستا هشت نفر متخلف و فعال عرصه توزيع اقلام ضدفرهنگي و غيرمجاز شناسايي و پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي اعزام شدند و پرونده در حال رسيدگي است.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها