عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مشاركت معنوي شهروندان در شهرري جان دوباره مي‌گيرد

مشاركت معنوي شهروندان در شهرري جان دوباره مي‌گيرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:47 ب.ظ

با اجراي طرح هبه؛
مشاركت معنوي شهروندان در شهرري جان دوباره مي‌گيرد

خبرگزاري فارس: معاون اداره اجتماعي و فرهنگي منطقه 20 گفت: در آستانه سال نو با اجراي طرح هبه مشاركت معنوي شهروندان در شهرري جان دوباره مي‌گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران به ‌نقل از روابط‌ عمومي شهرداري منطقه 20، حبيب‌الله غفوري اظهار داشت: در آستانه سال نو طرح هبه با هدف مشاركت معنوي شهروندان در سطح منطقه به اجرا در‌مي‌آيد.
معاون اداره اجتماعي و فرهنگي منطقه 20 گفت: طرح هبه با رويكرد مشاركت معنوي شهروندان به طور مستمر در همه ايام سال انجام مي‌گيرد كه با توجه به امر خانه تكاني خانواده‌ها و نزديك شدن به ايام نوروز پيش‌بيني‌هاي لازم در ارتباط با اجراي اين طرح خداپسندانه شده است.
وي در ادامه با اشاره به اينكه طرح هبه با مشاركت شوراياران و شهروندان در حال اجراست، افزود: با اجراي اين طرح و جلب مشاركت معنوي شهروندان، علاوه بر اقلام نو، اجناس مازاد و اهدايي شهروندان جمع‌آوري و پس از تعمير و نوسازي به خانواده‌هاي نيازمند تحويل داده مي‌شود.
غفوري با تاكيد بر مشاركت خوب شهروندان منطقه در اين طرح خداپسندانه عنوان كرد: در نيمه دوم سال جاري بيش از 600 نيازمند در ارتباط با اجناس اهدايي شهروندان خير زير پوشش قرار گرفته‌اند.
وي در ادامه خاطرنشان كرد: چند دستگاه خودرو ويژه جمع‌آوري اجناس اهدايي در نظر گرفته شده است كه در صورت درخواست شهروندان افزايش مي‌يابد. شهروندان همه روزه با تماس با سامانه 137 و ارتباط با شوراياران و مديران محله مي‌توانند اقلام خود را تحويل دهند.
معاون اداره اجتماعي و فرهنگي منطقه 20 در پايان تصريح كرد: تمام ماموران داراي كارت شناسايي بوده و پس از دريافت كالا رسيد به شهروندان تحويل داده مي‌شود.
انتهاي پيام/آ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها