عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مهم‌ترين نياز كشور همدلي ارگان‌هاي دولتي است

مهم‌ترين نياز كشور همدلي ارگان‌هاي دولتي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:49 ب.ظ

فرمانده سپاه كربلاي مازندران:
مهم‌ترين نياز كشور همدلي ارگان‌هاي دولتي است

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه كربلاي مازندران گفت: مهم‌ترين نياز كشور براي مقابله با جريان فتنه همدلي و همكاري همه ارگان‌هاي دولتي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، محمدتقي شاهچراغي عصر شنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان ساري اظهار داشت: ساختار سياسي نظام جمهوري اسلامي ايران به سبب ماهيت خدامحور آن با ساير حاكميت‌هاي جهان متفاوت است و به همين دليل به مذاق مستكبران خوشايند نيست.
وي تصريح كرد: رويكرد جديد استكبار در كشور تقويت فتنه‌گران در عرصه‌‌‌هاي مختلف سياسي، فرهنگي و اجتماعي است كه نياز است همه مسئولان براي مبارزه با جنگ نرم در كشور بسيج شوند.
فرمانده سپاه كربلاي مازندران با اشاره به تحولات اخير در منطقه خاورميانه افزود: تشنجات ايجاد شده در منطقه خاورميانه به دليل موفقيت آميز بودن حركات استكبارستيزي مردم ايران است.
وي با اعلام اينكه فرياد‌هاي استكبارستيزي مردم ايران سونامي انقلابي جديدي را در منطقه ايجاد كرد، افزود: همه كشورهاي عربي به اثرگذار بودن انقلاب اسلامي در جريانات استكبارستيزي حال حاضر دنياي عرب اذعان داشتند.
شاهچراغي با اعلام اينكه سرنخ جريان فتنه به دست بيگانگان است، بيان داشت: فتنه‌گران به دنبال بي‌ثبات نشان دادن كشور هستند و همه برنامه‌هاي جريان فتنه از كشورهاي بيگانه كليد مي‌خورد.
وي با اشاره به گسترش نظام اسلامي در اقصي نقاط جهان افزود: فرياد‌هاي استكبارستيزي انقلاب اسلامي ايران به حدي رسيد كه چاوز در آمريكاي لاتين اعلام كرد ما منتظر حضرت مهدي(عج) هستيم تا نظام كنوني جهان را اصلاح كند.
شاهچراغي با اعلام اينكه فتنه‌گران در همه عرصه‌هاي مختلف نظام سعي مي‌كنند كشور ما را به چالش بكشانند، بيان داشت: در برخي از استيضاح‌هاي انجام شده در مجلس نيز ردپاي فتنه‌گران نيز وجود دارد.
وي با اشاره به اقدامات جريان فتنه در حوزه‌هاي مختلف بيان داشت: جريان فتنه با ايجاد و تقويت فرقه‌هاي ضد اسلامي و ايجاد ناهنجاري‌هاي اجتماعي در كشور سعي مي‌كند مشكل ايجاد كند.
شاهچراغي افزود: از جمله موضوعاتي كه جريان فتنه در كشور درحال پيگيري است ضربه‌زدن به اجراي هدفمند كردن يارانه‌ها است.
فرمانده سپاه كربلاي مازندران در ادامه مهمترين نياز امروز كشور براي مقابله با جريان فتنه را همدلي و همكاري همه ارگان‌هاي دولتي دانست و تاكيد كرد: با همدلي و وفاق، جريان‌هاي بزرگ‌تر از فتنه نيز راه به جايي نمي‌برند.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها