عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

توجه به محيط زيست دريايي از برنامه‌هاي آينده خوزستان است

توجه به محيط زيست دريايي از برنامه‌هاي آينده خوزستان است
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:49 ب.ظ

مديركل جديد محيط زيست خوزستان:
توجه به محيط زيست دريايي از برنامه‌هاي آينده خوزستان است

خبرگزاري فارس: مدير كل جديد محيط زيست خوزستان، توجه به محيط زيست دريايي استان را از اولويت‌هاي كار خود اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، تورج همتي عصر شنبه در مراسم توديع و معارفه مديركل محيط زيست خوزستان، اين استان را با توجه به سرمايه‌هاي ملي و تنوع زيستي به عنوان تابلوي زيباي آفرينش توصيف كرد و با اشاره به همجواري خوزستان با سواحل خليج‌فارس، گفت: توجه به محيط زيست دريايي با نگاه به آينده از اولويت‌ها و برنامه‌هاي آينده اين اداره كل است.
وي با تاكيد بر همكاري‌هاي مشترك محيط زيست و ديگر سازمان‌ها ودستگاه‌هاي اجرايي اظهار داشت: همكاري و سازش از موضوعات مدنظر است و محيط زيست نيز مانند ديگر سازمان‌هاي دولتي، تعامل و هم‌افزايي سازنده در بين دستگاه‌هاي اجرايي را در دستوركار دارد.
همتي تحقق اهداف توسعه را اصل و چراغ مسير حركت عنوان كرد و افزود: مكانيزم اين اداره كل با سياست‌هاي كلان استان همراه خواهد بود.
وي ادامه داد: فضاي تعاملي در اين راستا گسترش مي‌يابد و از سياست‌هاي منسوخي كه در ادوار مختلف در سازمان محيط زيست اعمال مي‌شد و به معناي تقابل بود خودداري مي‌شود.
همتي تاكيدكرد: برنامه‌هاي مديركل پيشين محيط زيست خوزستان ادامه مي‌يابد و خدمت در اين استان به منزله نقطه عطفي خواهد بود.
وي كاركنان محيط زيست را سرمايه اصلي اين دستگاه اجرايي خواند و افزود: در راستاي تقويت و افزايش انگيزه كاري و استفاده از ظرفيت‌ها همراه با حفظ كرامت انساني تلاش مي‌كنم.
تورج همتي كه در مراسم امروز به عنوان جايگزين هرمز محمودي‌راد و مديركل محيط زيست خوزستان معرفي شد، متولد ايلام و داراي تحصيلات كارشناسي ارشد در رشته محيط زيست است. وي پيش از اين به مدت دو سال عهده‌دار مديريت محيط زيست سيستان و بلوچستان و به مدت 10 سال معاونت محيط زيست ايلام بود. 18 مقاله داخلي و 10مقاله منتشر شده در خارج از كشور همچنين عضويت در كميته پايش سازمان ملل در حوزه آلودگي هواي فرامرزي از ديگر فعاليت‌هاي اين مدير است.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها