عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شاهين بوشهر به خط قرمز ليگ برتر نزديك شد

شاهين بوشهر به خط قرمز ليگ برتر نزديك شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:50 ب.ظ

پرسپوليس 2 شاهين يك؛
شاهين بوشهر به خط قرمز ليگ برتر نزديك شد

خبرگزاري فارس: شاهين بوشهر با شكست مقابل پرسپوليس تهران مجددا به خط قرمز ليگ برتر نزديك شد تا خطر سقوط اين تيم را تهديد كند.

به گزارش خبرگزار فارس از بوشهر، به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، شاهين و پرسپوليس عصر شنبه از ساعت 15 با حضور 15 هزار تماشاگر بوشهري در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر رقابت خود را آغاز كردند.
شاهين با حضور تماشاگران خودي مي‌رفت تا بار ديگر خاطره پيروزي 4 بر يك سال گذشته در مقابل پرسپوليس را تكرار كرده و هواداران خونگرم خود را شاد كند.
هنوز دقايقي از ابتداي بازي نگذشته بود كه ميهمان اين رقابت يعني پرسپوليس روي يك ضربه ايستگاهي و غفلت مدافعان شاهين به گل رسيد به اين صورت كه ضربه ايستگاهي را محمد نوري به تير دو فرستاد و سپهر حيدري بدون مزاحمت در دقيقه 4 بازي گل اول اين ديدار و پرسپوليس را به ثمر رساند.
در ادامه اين بازي شاهيني‌ها توانستند نبض بازي را در اختيار بگيرند و چند حمله خطرناك را روي دروزاه پرسپوليس داشته باشند هر چند قرمزپوشان پايتخت نيز چند‌ حمله روي دروازه شاهين داشتند.
حملات شاهين در نيمه اول ادامه داشت تا اينكه اين تيم به يك ضربه ايستگاهي رسيد و عماد رضا مهاجم عراقي شاهين در دقيقه 15 روي يك ضربه دقيق دروازه احمدي و پرسپوليس را باز كرد تا شادي به اردوي بوشهري‌ها بيايد.
اين پايان كار نبود و شاهين و پرسپوليس در نيمه اول بارها و بارها روي دروازه يكديگر حمله كردند اما نتيجه‌اي نداشت تا رقابت شاگردان دايي و استيلي پس از 45 دقيقه تلاش يك بر يك پايان يابد.
در نيمه دوم اما پرسپوليسي‌هاي با تجربه چند موقعيت را روي دروازه شاهين ايجاد كردند تا نشان دهند براي برد به ميدان آمده‌اند.
حملات سرخپوشان ادامه داشته تا مجدد روي يك ضربه كرنر كه غلامرضا رضايي روي دروازه شاهين ارسال كرد، محمد نوري در دقيقه 64 بدون مزاحمت توپ را وارد دروازه شاهين كرد تا شادي به اردوي قرمزپوشان و ناراحتي به اردوي شاهيني‌ها بيايد.
شاهين بوشهر با اين باخت با 23 امتياز در رده چهاردهم جدول باقي ماند و شاگردان دايي با اين پيروزي 37 امتيازي شدند، اما همچنان در رده ششم جدول رده‌بندي قرار دارند.
داوري اين بازي بر عهده هدايت ممبيني با كمك‌هاي داوود رفعتي و صادق نوري به عهده داشتند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها