عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بهره‌برداري از نخستين سالن ازدواج آسان شهرداري تبريز

بهره‌برداري از نخستين سالن ازدواج آسان شهرداري تبريز
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:50 ب.ظ

در آستانه ولادت پيامبر اسلام (ص) صورت گرفت؛
بهره‌برداري از نخستين سالن ازدواج آسان شهرداري تبريز

خبرگزاري فارس: در آستانه ميلاد با سعادت پيامبر اسلام (ص) و ميلاد فرخنده حضرت امام جعفرصادق (ع) و نخستين سالن ازدواج آسان شهرداري تبريز افتتاح و مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، ابراهيم جاهد شهردار منطقه هفت تبريز، در اين مراسم با اشاره به اجراي پروژه‌هاي مختلف عمراني، خدماتي در شهر تبريز گفت: شهرداري تبريز در چند سال اخير در كنار توجه به اجراي طرح‌هاي عمراني، خدماتي به امور اجتماعي و فرهنگي نيز توجه جدي داشته است.
وي در ادامه سخنان خود اظهار داشت: سالن ازدواج آسان شهرداري تبريز با حمايت‌هاي شوراي اسلامي شهر و تلاش‌هاي شهردار تبريز در مدت كوتاهي افتتاح و مورد بهره‌برداري قرار گرفته است.
شهردار منطقه هفت تبريز تاكيد كرد: نخستين سالن ازدواج شهرداري تبريز در زميني به مساحت 900 مترمربع و با اعتباري بالغ بر 11 ميليارد ريال توسط شهرداري تبريز احداث شده است.
جاهد در ادامه سخنان خود گفت: شهرداري منطقه هفت با بهره‌برداري از خانه سلامت، دفتر خدمات الكترونيكي، نخستين سالن ازدواج آسان و كلنگ‌زني نخستين بوستان قرآني در ارائه خدمات متنوع به شهروندان پيشرو بوده است.
وي در پايان سخنان خود با اشاره به اجراي پروژه‌هاي آتي توسط شهرداري منطقه هفت تبريز گفت: احداث دو قطعه زمين چمن، بهره‌برداري از تنديس حسين خان باغبان از سرداران مشروطه، اجراي گلخانه مكانيزه و احداث دو پل هوايي از ديگر طرح‌هايي است كه به زودي افتتاح خواهد شد.
صديقه جديدي مشاور امور بانوان شهرداري تبريز نيز در اين مراسم با تاكيد بر توجه جدي شهرداري تبريز به نيازها و مطالبات قشر زنان تبريز به بخشي از اقدامات انجام گرفته در اين حوزه اشاره كرد و گفت: ايجاد پارك‌ها و سالن‌هاي ورزشي ويژه بانوان، برپايي ده‌ها همايش ويژه در حوزه سلامت خانواده، راه‌اندازي مجتمع خود اشتغالي زنان خود سرپرست و ده‌ها طرح و برنامه حمايتي ديگر طي سال‌هاي اخير از جمله اقدامات مهم شهرداري تبريز در حوزه خانواده و زنان به شمار مي‌رود.
وي در ادامه سخنان خود با اشاره به احداث نخستين سالن ازدواج آسان توسط شهرداري تبريز ،گفت: شهرداري تبريز با موافقت و تصويب شوراي اسلامي شهر و به منظور ايجاد امكانات و شرايط مناسب براي ازدواج سهل و آسان جوانان تبريز اين سالن را در كوتاه‌ترين زمان احداث كرد.
انتهاي پيام/غ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها