عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

89 واحد صنفي متخلف در اردل شناسايي شدند

89 واحد صنفي متخلف در اردل شناسايي شدند
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:50 ب.ظ

رئيس بازرگاني اردل:
89 واحد صنفي متخلف در اردل شناسايي شدند

خبرگزاري فارس: رئيس اداره بازرگاني شهرستان اردل گفت: با اجراي طرح ويژه نظارتي هدفمندي يارانه‌ها در اين شهرستان 89 واحد صنفي متخلف شناسايي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، عبدالله رضوي در جلسه تنظيم بازار اين شهرستان با اعلام اين مطلب اظهار داشت: با اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها در طي دو ماه گذشته و تشديد بازرسي‌ها با اولويت 22 قلم كالاهاي اساسي و با همكاري بازرسان مجمع امور صنفي تعداد 925 مورد بازرسي صنفي و غير صنفي در يك ماه گذشته در سطح اين شهرستان انجام شده است.
وي افزود: با اجراي اين تعداد بازرسي 89 واحد مختلف شناسايي و پرونده آنها براي رسيدگي به تعزيرات حكومتي ارسال شده است.
رضوي خاطرنشان كرد: برهمين اساس در صورت مواجه شدن با هرگونه گران‌فروشي و عدم اعلام موجودي و ساير تخلفات احتمالي در واحدهاي صنفي برخورد قانوني اعمال مي‌شود.
رئيس اداره بازرگاني شهرستان اردل تأكيد كرد: مردم مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه افزايش قيمت غيرقانوني با شماره تلفن 124 سازمان بازرگاني تماس و شكايات خود را اعلام تا در اسرع وقت به اين شكايات رسيدگي شود.
رضوي با اشاره به همكاري اصناف و اتحاديه‌هاي صنفي اين شهرستان با سازمان بازرگاني درباره اجراي برنامه‌هاي طرح‌ريزي شده از سوي دولت براي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها گفت: مردم و اصناف بزرگ‌ترين پشتوانه دولت در تحقق كامل اين قانون هستند و تاكنون از آغاز اجراي اين طرح پيشرفت خوبي مشاهده شده و چشم‌انداز اين طرح در آينده نيز بسيار روشن خواهد بود.
وي در ادامه از اعلام آمادگي اصناف اين شهرستان به‌منظور برگزاري نمايشگاه‌هاي عرصه مستقيم كالا در آستانه سال جديد خبر داد و گفت: در اين نمايشگاه كالاهايي از جمله پوشاك، كفش، لوازم بهداشتي، مواد غذايي، آجيل و خشكبار، قند و شكر و محصولات لبني به صورت مستقيم عرضه خواهد شد.
رضوي همچنين خاطرنشان كرد: بازرسان مجامع امور صنفي و قاضي تعزيرات حكومتي در نمايشگاه مستقر و نسبت به هر گونه تخلفات اقتصادي با غرف متخلف برخورد قانوني انجام خواهند داد.
وي تصريح كرد: نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالا به خاطر تنظيم بازار در اين شهرستان برگزار مي‌شود.
رضوي عنوان داشت: تمام ارگان‌ها و سازمان‌هاي مربوطه بايد همكاري لازم را در زمينه برگزاري هر چه بهتر نمايشگاه‌ها انجام دهند.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها