عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ارائه تسهيلات ويژه ازدواج به جوانان تبريزي

ارائه تسهيلات ويژه ازدواج به جوانان تبريزي
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:50 ب.ظ

توسط شهرداري تبريز صورت مي‌گيرد؛
ارائه تسهيلات ويژه ازدواج به جوانان تبريزي

خبرگزاري فارس: شهردار تبريز از اعطاي تسهيلات و امكانات ويژه ازدواج توسط به جوانان تبريزي از سوي شهرداري تبريز خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، عليرضانوين در مراسم بهره‌برداري از نخستين سالن ازدواج آسان شهرداري تبريز اظهار داشت: شهرداري تبريز با تصويب شوراي اسلامي شهر و براي ايجاد شرايط مناسب براي ازدواج آسان جوانان، با احداث سالن‌هاي مخصوص ازدواج براي جوانان و واگذاري رايگان اين سالن‌ها به برگزاري مراسم ازدواج آنان، گامي بزرگ در راستاي ترويج فرهنگ و سنت حسنه ازدواج برداشته باشد.
وي در ادامه سخنان خود با اشاره به اينكه اعطاي اين قبيل تسهيلات به جوانان در راستاي نهادينه كردن فرهنگ ازدواج آسان و كم‌هزينه براي جوانان و نيز استحكام بنيان خانواده است، افزود: اعطاي هداياي ويژه ازدواج به زوج‌هاي جوان نيز از ديگر طرح‌هاي شهرداري تبريز در اين راستا به شمار مي‌رود.
شهردار تبريز در بخش ديگري از سخنان خود توجه به ازدواج جوانان را مهم دانست و افزود: مسئولان بايد با اجراي طرح‌هاي مربوط به تسهيل ازدواج جوانان، تلاش گسترده‌اي براي ارائه خدمات و تسهيلات ازدواج، كاهش سن ازدواج، كاهش تجملات، پايداري ازدواج و تحكيم بنياد خانواده انجام دهند كه اين امر با همكاري و مشاركت مردم، نهادهاي عمومي و تشكل‌هاي غيردولتي امكانپذير است.
نوين در ادامه با اعلام اينكه بسياري از مشكلات و معضلات موجود در جامعه با ازدواج به موقع جوانان حل مي‌شود، خاطرنشان كرد: امروزه ازدواج جزو مهم‌ترين موضوعات كشور است و همه وظيفه دارند در هر حوزه‌اي كه هستند مشكلاتي را كه بر سر راه گسترش ازدواج در كشور ما وجود دارد از سر راه بردارند.
وي همچنين با اشاره به احداث دومين سالن ازدواج آسان توسط شهرداري تبريز در شهرك امام خميني (ره) تاكيد كرد: اميدواريم با همكاري شوراي اسلامي شهر، بتوانيم با احداث اين سالن‌ها در مناطق مختلف شهر به حل مشكلات ازدواج جوانان كمك كنيم.
نوين از آمادگي شهرداري تبريز براي اعطاي تسهيلات ويژه به جوانان خبر داد.
در پايان اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هداياي ويژه از 14 زوج جوان تجليل شد.
نخستين تالار ازدواج آسان شهرداري تبريز با اعتباري بالغ بر 11 ميليارد ريال توسط شهرداري تبريز احداث شده است.
انتهاي پيام/غ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها