عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طرح نظارت نوروزي از فردا در اردبيل آغاز مي‌شود

طرح نظارت نوروزي از فردا در اردبيل آغاز مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:51 ب.ظ

مديركل بازرگاني استان اردبيل:
طرح نظارت نوروزي از فردا در اردبيل آغاز مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديركل بازرگاني استان اردبيل گفت: طرح ويژه نظارتي ايام نوروز از اول اسفند ماه همزمان با ساير نقاط كشور در اردبيل آغاز مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، محمدجعفر عظمايي ‌در نشست مطبوعاتي با خبرنگاران اردبيل اظهار داشت: اين طرح با هدف تنظيم بازار شب عيد و ايام پاياني سال تا ارديبهشت ‌ماه سال 90 ادامه خواهد داشت و ما در قالب نيروهاي داوطلب و كادر خود اقدام به بازرسي از واحدهاي صنفي و عرضه محصولات مي‌كنيم‌.
وي افزود: علاوه بر بازرسان سازمان بازرگاني از مجامع صنفي و اتحاديه‌ها نيز به اين كار اقدام مي‌كنند و در كنار آن با همكاري سپاه بسيج استان، از نيروهاي فعال پايگاه‌هاي مقاومت اداري ناظران افتخاري را به كار مي‌گيريم تا امر نظارت به شايستگي انجام شود.
مديركل بازرگاني استان اردبيل اولويت اين بازرسي‌ها را واحدهاي عرضه‌كننده كالا و خدمات عنوان كرد و بيان داشت: در اين طرح تمام كالاهاي اساسي و خدمات حمل و نقل اعم از درون‌شهري و برون‌شهري، نرخ آژانس‌ها، خدمات هتل‌ها، مهمانپذير‌ها، مراكز اقامتي و رستوران‌هاي شهري و بين‌راهي مد‌نظر بازرسان بوده و به آنها سر‌كشي مي‌شود.
وي اظهار داشت: تلفن 124 نيز در سه شيف و به صورت 24 ساعته در خدمت همشهريان و مسافران است تا هرگونه گله‌مندي و نارضايتي خود را در باب افزايش قيمت‌ها و عرضه نامطلوب كالا گزارش داد و با حضور بازرسان در محل طي نيم‌ساعت به موارد مطرح شده رسيدگي شود.
عظمايي گفت: در اين زمينه بازرسي‌هاي مشترك با دستگاه‌هاي تخصصي نظير تعزيرات حكومتي انجام مي‌شود تا متخلفان صنفي فوراً شناسايي و پرونده‌ آنها رسيدگي شود.
وي از نظارت قوي بر حراجي‌ها و فروش‌هاي فوق‌العاده خبر داد و عنوان داشت: واحد‌هاي صنفي كه اقدام به حراج و فروش فوق‌العاده مي‌كنند بايد قبل از اين حركت موضوع را به مجامع و صنف مورد نظر خود اعلام كتند تا با لحاظ 15 درصد تخفيف و فروش زير قيمت كالاي مد‌نظر عرضه شود.
مديركل بازرگاني استان اردبيل در ادامه از توزيع كالاهاي اساسي و ذخيره ميوه شب عيد خبر داد و افزود: گوشت قرمز و سفيد، برنج، روغن و شكر به مقدار مورد نياز از طريق شبكه‌هاي توزيع و فروشگاه‌هاي زنجيزه‌اي در اختيار مردم قرار گيرد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، عظمايي در پايان اظهار داشت: براي اسفند ماه نيز كالا‌برگ روغن، برنج و شكر اعلام مي‌شود تا مردم بتوانند به شكل مناسب خريد خود را انجام دهند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها