عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رقابت 1300 لردگاني براي دريافت گواهينامه مهارت

رقابت 1300 لردگاني براي دريافت گواهينامه مهارت
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:51 ب.ظ

در بهمن‌ماه سال‌جاري صورت گرفت؛
رقابت 1300 لردگاني براي دريافت گواهينامه مهارت

خبرگزاري فارس: رئيس فني و حرفه‌اي شهرستان لردگان از شركت بيش از يك‌هزار و 300 نفر در آزمون‌هاي بهمن ماه مركز آموزش فني و حرفه‌‌اي اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، كوروش فتحي در جلسه هماهنگي برگزاري دوره‌هاي آموزشي فني و حرفه‌اي اين شهرستان با اعلام اين مطلب اظهار داشت: برگزاري اين آزمون‌ها در تمامي بخش‌هاي اين شهرستان با حضور 90 نفر به‌عنوان ناظر و آزمونگر برگزار شده است.
وي افزود: شهرستان لردگان به‎عنوان يكي از بزرگ‌ترين پايگاه‌هاي كشاورزي اين استان ظرفيت بالايي به‌منظور ارائه آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي داراست.
فتحي ادامه داد: برهمين اساس اين مركز با تمركز فعاليت‌هاي آموزشي در اين قسمت ضمن ارائه آموزش‌هاي مورد نياز، برنامه‌ريزي را در راستاي ارائه آموزش‌هاي كاربردي و اشتغال محور انجام داده است.
رئيس فني و حرفه‌اي شهرستان لردگان در ادامه با اشاره به برنامه ثبت‌نامي شركت در آزمون‌هاي اين سازمان در سال جديد، گفت: باتوجه به ابلاغ تقويم اجرايي آزمون‌هاي هم‌زمان در سال 90، ثبت نام از متقاضيان براي آزمون‌هاي سال 90 با توجه به تقويم ابلاغي صورت مي‌گيرد.
وي در ادامه با اشاره به برگزاري دوره‌هاي مختلف آموزش فني و حرفه‌اي در اين شهرستان، گفت: آموزش‌هاي ارائه شده از سوي مراكز فني و حرفه‌اي اين شهرستان مشتمل بر 10 رشته آموزش فني و كاربردي ويژه برادران و هشت رشته آموزش فني و حرفه‌اي ويژه خواهران است.
فتحي با بيان اينكه آموزش‌هاي فني و حرفه اي در تمام سطوح به صورت رايگان برگزار مي‌شود، افزود: متقاضيان آموزش و فني و حرفه‌اي مي‌توانند بدون پرداخت وجهي از اين آموزش‌ها بهره‌مند شوند.
وي خاطرنشان كرد: آموزش فني و حرفه‌اي مي‌تواند تاثير ‌بسزايي در ايجاد مهارت براي جوانان در رشته‌هاي مختلف به منظور تأمين نيازهاي جامعه داشته باشد.
فتحي ادامه داد: برهمين اساس با توجه به هرم سني و جمعيت جوان كشور و تعهد و انگيزه زياد جوانان آموزش، اشتغال، كارآفريني و افزايش ميزان توليد و بهره‌وري نيروي كار از جمله رويكردهاي مهم اين سازمان در سال جاري است.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها