عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

معرفي صاحبان مقالات برتر دومين همايش سراسري مناديان وحدت

معرفي صاحبان مقالات برتر دومين همايش سراسري مناديان وحدت
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:51 ب.ظ

در سنندج صورت گرفت؛
معرفي صاحبان مقالات برتر دومين همايش سراسري مناديان وحدت

خبرگزاري فارس: صاحبان مقالات برتر دومين همايش سراسري مناديان وحدت در سنندج معرفي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج،‌ در پايان همايش مناديان وحدت صاحبان مقالات برتر سه محور همايش با رأي هيئت داوران معرفي و با اهداي جوايز و لوح تقدير از آنان تجليل شد.
نبيل اليعقوبي در محور قرآن منادي وحدت و پيام‌آور رحمت موفق به كسب رتبه دوم شد و سيدعبدالقادر حسيني و فاطمه سهرابي نيز به طور مشترك رتبه سوم اين بخش را به خود اختصاص دادند.
در محور دوم همايش با موضوع شفاعت در قرآن و سيره پيامبر اكرم(ص) نيز حجت شعباني از استان قم و محسن موحدي از استان اصفهان به صورت مشتركت موفق به كسب رتبه دوم شدند.
عباس رهبري و خانم اكرم كريمي نيز بر اساس رأي داروان رتبه سوم اين بخش را به صورت مشترك از آن خود كردند.
هيئت داوران در خصوص محور سوم همايش يعني مفهوم دعا و توسل در قرآن كريم و سيره پيامبر اعظم(ص) مقاله‌اي را شايسته كسب رتبه برتر نداستند.
در بيانيه هيئت داوران اين همايش كه توسط يكي از داوران قرائت شد، آمده است؛ برخورداري از محتواي غني، رعايت موضوع محوري وتمركز بر موضوع اصلي مقاله، مستدل بودن، مستند بودن به منابع معتبر فريقين و دارا بودن ساختار علمي مناسب از مهم‌ترين مولفه‌هاي انتخاب مقالات برتر در اين همايش است.
در ادامه اين بيانيه آمده است، هئيت داوران ضمن تجليل و سپاس از تمامي انديشمندان و نويسندگان كه مقالات خود را به اين همايش ارسال كرده‌اند، اعلام كرد: برخي مقالات ضمن دارا بودن بسياري از ملاك‌هاي مورد اشاره تنها به دليل منطبق نبودن موضوع و متن مقاله در يكي از سه محور مورد نظر اعلام شده قبلي، آنان را از شركت در ارزيابي حذف شده‌اند.
در مجموع 73 مقاله به دومين همايش سراسري مناديان وحدت در سنندج ارسال شده بود.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها