عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

كاشان ظرفيت تربيت نيروهاي معين را دارد

كاشان ظرفيت تربيت نيروهاي معين را دارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:53 ب.ظ

وزير بهداشت:
كاشان ظرفيت تربيت نيروهاي معين را دارد

خبرگزاري فارس: وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي گفت: دانشگاه علوم پزشكي كاشان مي‌تواند نيروهاي انساني را به صورت معين براي ساير مراكز تربيت كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان مرضيه وحيد دستجردي در مراسم بازديد از كارخانه گياهان دارويي باريج اسانس كاشان تصريح كرد: با توجه به ديدگاه‌هاي دانشگاه علوم پزشكي كاشان در زمينه مديريت، فضاي آموزشي، توسعه و درمان، باتوجه به تربيت نيروهاي مورد نياز خود توان تربيت نيرو براي ديگر استان‌ها و مناطق محروم را نيز دارد.
وي با اشاره به تلاش وزارتخانه بر ارتقاي سطح سخت‌افزاري، نرم‌افزاري، تربيت نيروي انساني و ارتقاي رتبه اين دانشگاه علوم پزشكي كاشان به تيپ يك افزود: با تأسيس رشته‌هاي تخصصي، تربيت نيروهاي لازم، تلاش و ايمان مديران سختكوش اين دانشگاه و حمايت مسئولان اين شهرستان شاهد درخشش و پيشرفت بخش سلامت دو منطقه كاشان و آران و بيدگل هستيم.
دستجردي با اشاره به اينكه وزارتخانه امسال را سال تكميل شبكه بهداشت روستايي و افزايش خانه‌هاي بهداشت روستايي به منظور تكميل نياز قرار داد خاطرنشان كرد: كاشان نيز از نظر دارا بودن مراكز بهداشتي درماني در حد نصاب است.
وي اضافه كرد: امروز با بهره‌برداري از ساختمان تخصصي درماني امام علي (ع) و افتتاح مركز جراحي قلب بيمارستان شهيد بهشتي دانشگاه علوم پزشكي كاشان شهروندان اين شهرستان و شهرستان‌هاي همجوار آن از رنج سفر و پرداخت هزينه به استان‌هاي همجوار براي انجام كارهاي تشخيصي و درماني قلب بي‌نياز شدند.
دستجردي يادآور شد: انتظار است با تلاش شبانه‌روزي همه مديران دانشگاه علوم پزشكي كاشان و همه افراد نظام سلامت كه در اين دانشگاه مشاركت دارند تمام رشته‌هاي تخصصي را بتوان در آن راه‌اندازي كرد.
به گفته وي در حال حاضر اين دانشگاه با داشتن 9 رشته تخصصي و تربيت نيروهاي دستيار با تلاش بسيار مسئولان و مديران و اعضاي هيئت علمي آن مي‌تواند ظرفيت تأسيس همه رشته را در اين دانشگاه پيدا كند.
به گفته وي رسيدن و تحقق به چنين مرحله‌اي و برخورداري از همه تخصص‌هاي لازم براي كاشان در سال‌هاي بسيار كوتاهي پيش‌بيني مي‌شود.
وي افزود: تربيت دستياران و نيروي انساني متخصص، فني و حرفه‌اي متعهد در فضاي كيفي و ارزشي اين دانشگاه و دار‌المومنين كاشان براي همه نقاط بسيار ارزشمند و ضروري است.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها