عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

مشكل اعتباري مدول دوم تصفيه‌خانه فاضلاب يزد رفع مي‌شود

مشكل اعتباري مدول دوم تصفيه‌خانه فاضلاب يزد رفع مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:53 ب.ظ

به زودي؛
مشكل اعتباري مدول دوم تصفيه‌خانه فاضلاب يزد رفع مي‌شود

خبرگزاري فارس: استاندار يزد گفت: با برگزاري جلسات تصميم‌گيري با حضور مسئولان، به زودي مشكل اعتباري مدول دوم تصفيه‌خانه فاضلاب يزد برطرف مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، محمدرضا فلاح‌زاده در بازديد از تصفيه‌خانه فاضلاب شهر يزد بر استفاده بيشتر از پساب موجود تصفيه‌خانه فاضلاب اين شهر تاكيد كرد.
وي ضمن قدرداني از نحوه عملكرد كاركنان شركت آبفاي استان يزد در اجرا و بهره‌برداري از تصفيه‌خانه فاضلاب شهر يزد بر جلب رضايت همجواران تصفيه‌خانه اين شهر تاكيد كرد.
استاندار يزد با اشاره به مشكل اعتبار مدول دوم تصفيه خانه شهر يزد افزود: به زودي در جلسه‌اي كه با حضور مديران صنعت آب و استانداري برگزار مي‌شود، در مورد اختصاص بودجه به سيستم لجن فعال در حال ساخت تصميماتي اتخاذ مي‌شود.
مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان يزد نيز در اين بازديد اظهار داشت: از آغاز عمليات اجراي پروژه جمع‌آوري فاضلاب شهري در استان يزد تاكنون افزون بر 577 كيلومتر عمليات لوله‌گذاري فاضلاب توسط شركت آب و فاضلاب استان يزد در سطح اين استان اجرا شده است.
علي اسلامي افزود: اين عمليات از سال 75 در شهر يزد و از سال 81 نيز در شهرهاي اردكان، ميبد و تفت با اعتباري افزون بر 398 ميليارد ريال اجرا شده است.
وي خاطرنشان كرد: اين ميزان لوله‌گذاري فاضلاب انجام شده شامل خطوط فرعي، اصلي و انتقال است كه در شهر يزد 465 كيلومتر با اعتباري بالغ بر 292 ميليارد ريال، اردكان 47.5 كيلومتر با اعتبار 55 ميليارد ريال، تفت 34 كيلومتر با اعتبار 29 ميليارد ريال و در ميبد نيز 31 كيلومتر با اعتباري بيش از 22.5 ميليارد ريال اجرا شده است.
اسلامي با اشاره به روند اجراي پروژه‌هاي فاضلاب استان يزد عنوان كرد: چنانچه بودجه لازم در بخش فاضلاب به موقع اختصاص يابد، اين شركت آمادگي تكميل تاسيسات فاضلاب مورد نياز را در اسرع وقت دارد.
وي يادآور شد: شركت آب و فاضلاب استان يزد براي رفع مشكلات بخش فاضلاب مردم تاكنون بيش از 61 ميليارد ريال اعتبار از منابع داخلي براي ايجاد شبكه فاضلاب و تصفيه‌خانه هزينه كرده كه با توجه به محدود بودن بودجه داخلي آبفا و حتي جوابگو نبودن آن براي تامين هزينه‌هاي جاري، اختصاص اين ميزان از اعتبارات به اجراي شبكه جمع‌آوري فاضلاب به نحو شايسته‌اي انجام مي‌شود.
به گزارش فارس؛ در اين بازديد كارشناسان شركت آبفاي استان يزد توضيحاتي در مورد نحوه عملكرد تصفيه‌خانه فاضلاب شهر يزد و مراحل ساخت مدول دوم تصفيه‌خانه فاضلاب اين شهر ارائه كردند.
استاندار و مسئولان شركت آبفا نيز در اين بازديد از تصفيه‌خانه فاضلاب 75 هزار نفري موجود شهر يزد، سيستم‌هاي وتلند مصنوعي و طبيعي، ايستگاه پرورش ماهي، 160 هكتار فضاي سبز تصفيه‌خانه و مراحل ساخت مدول دوم تصفيه خانه فاضلاب لجن فعال (sbr) شهر يزد ديدن كردند.
انتهاي پيام/ل10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها