عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جهاد كشاورزي ماهشهر به ورزش روستايي توجه نمي‌كند

جهاد كشاورزي ماهشهر به ورزش روستايي توجه نمي‌كند
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:54 ب.ظ

باوجود مصوبات شوراي ورزش؛
جهاد كشاورزي ماهشهر به ورزش روستايي توجه نمي‌كند

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت ورزش روستايي و عشايري ماهشهر گفت: جهاد كشاورزي ماهشهر باوجود مصوبات شوراي ورزش اين شهرستان، به ورزش روستايي و عشايري هيچ توجه و كمكي نمي‌كند.

جعفر مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار داشت: هيئت ورزش روستايي و عشايري ماهشهر از سال 1380 شكل گرفت و فعاليت اين هيئت در چند رشته ورزشي همچنان ادامه دارد.
وي افزود: از جمله رشته‌هاي بسيار فعال و پرطرفداري كه اين هيئت زير پوشش قرار داده رشته‌هاي فوتبال و فوتسال است.
رئيس هيئت ورزش روستايي و عشايري ماهشهر ادامه داد: در اين دو رشته 16 تيم از 16 روستاي مختلف زير پوشش قرار دارند و به فعاليت مشغول هستند.
مقدم با بيان اينكه ورزش روستايي ماهشهر مظلوم واقع شده است، گفت: تمامي هيئت‌هاي ورزشي اين شهرستان به نوعي از سوي شركت‌ها و صنايع موجود در منطقه حمايت مي‌شوند.
وي اظهار داشت: اما هيئت ورزش روستايي و عشايري از اين حمايت ها و كمك‌ها محروم است و صنايع هيچ كمكي به ورزش روستايي نمي‌كنند.
رئيس هيئت ورزش روستايي و عشايري شهرستان ماهشهر خاطرنشان كرد: به طور مثال حدود چهار سال پيش با عنايت ويژه دولت مهرورز، مجموعه ورزشي در روستاي هچه سفلي احداث شد، كه هم‌اكنون اين ورزشگاه فاقد انشعاب آب و برق بوده و وضعيت رختكن‌هاي آن نيز تأسف‌بار است.
مقدم ادامه داد: با اين وجود هيچ يك از شركت‌ها و صنايع حاضر به همكاري نيستند و اين مسئله ورزش روستايي را با مشكل مواجه كرده است.
وي اضافه كرد: البته آبفار ماهشهر و شهرداري چمران تاكنون همكاري بسياري خوبي با هيئت ورزش روستايي و عشايري اين شهرستان داشته‌اند كه لازم مي‌دانم از اين حسن همكاري قدرداني كنم.
رئيس هيئت ورزش روستايي و عشايري شهرستان ماهشهر بيان داشت: اما جهاد كشاورزي اين شهرستان با وجود مصوبات شوراي ورزش، هيچگونه همكاري با هيئت ندارد و متأسفانه هيچ كمكي به بحث ورزش روستاها نمي‌كند.
مقدم ادامه داد: از مسئولان شهري انتظار داريم توجه بيشتري به ورزش روستايي داشته باشند چراكه جمعيت زيادي زير پوشش اين هيئت هستند كه همه از اقشار محروم و بي‌بضاعت به شمار مي‌روند.
وي در ادامه به آمار زياد بيمه‌شدگان زير پوشش هيئت ورزش روستايي ماهشهر اشاره كرد و گفت: سال گذشته بيش از يك هزار نفر زير پوشش بيمه ورزش روستايي قرار گرفتند كه امسال اين رقم بدون شك بيشتر نيز خواهد شد.
رئيس هيئت ورزش روستايي و عشايري شهرستان ماهشهر گفت: براساس آماري كه گرفته شده، از ابتداي آذرماه تا پايان دي سال جاري 222 نفر بيمه شدند كه نشان دهنده جمعيت بالاي زير پوشش هيئت ورزش روستايي و عشايري است.
مقدم در پايان اضافه كرد: براين اساس از ادارات، نهادها و ارگان‌هاي منطقه انتظار داريم به ورزش روستايي و عشايري توجه كرده و با حمايت خود زمينه رشد و توسعه ورزش در روستاها را فراهم كنند.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها