عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حفظ حجاب مغايرتي براي حضور بانوان در جامعه ندارد

حفظ حجاب مغايرتي براي حضور بانوان در جامعه ندارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:54 ب.ظ

فرمانده سپاه پاسداران اميرالمومنين(ع) ايلام:
حفظ حجاب مغايرتي براي حضور بانوان در جامعه ندارد

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه پاسداران اميرالمومنين(ع) استان ايلام گفت: حفظ حجاب هيچ مغايرتي براي حضور بانوان در جامعه نداشته بلكه بانوان را از آسيب‌هاي احتمالي مصون نگه مي‌دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، سيدصادق كاكي در همايش حجاب و عفاف شهرستان دره‌شهر اظهار داشت: حجاب يك ارزش ماندگار بوده و جزو برترين تعاليم ديني محسوب مي‌شود.
وي ادامه داد: در كشورهاي غربي كه به موضوع حجاب بي‌اهميت بوه و بر اين اساس همواره با مشكلات فراواني درباره مسائل اخلاقي و خانوادگي مواجه هستند.
اين فرمانده نظامي اضافه كرد: حفظ حجاب هيچ مغايرتي براي حضور بانوان در جامعه كاري نداشته بلكه بانوان را از آسيب‌هاي احتمالي مصون نگه مي‌دارد.
كاكي تصريح كرد: پوشش بانوان نه تنها آنان را از ورود به حوزه‌هاي اجتماعي دور نمي‌كند بلكه زمينه حضور گرم آنان را نيز فراهم مي‌كند.
فرمانده سپاه پاسداران اميرالمومنين (ع) استان ايلام گفت: يكي از شاخصه‌هاي نظام پر بركت و مقدس جمهوري اسلامي حفظ و مراعات حجاب از سوي مردم آن است.
وي ادامه داد: حفظ حجاب جامعه را از تباهي نجات داده و آن را به سوي سعادت و سلامت سوق مي‌دهد و بايد دستگاه‌هاي متولي فرهنگ در اين زمينه بيشتر تلاش كند.
اين فرمانده نظامي اضافه كرد: فرهنگ‌سازي در زمينه حفظ حجاب از ضروريات جامعه امروزي بوده و بايد در اين زمينه برنامه‌ريزي شود.
كاكي از مسئولان فرهنگي استان ايلام خواست در اين زمينه برنامه‌هاي مدوني را تدوين و در همه مناطق اجرايي كنند.
در اين همايش يك‌روزه مقالاتي در زمينه حجاب و عفاف زنان از سوي شركت‌كنندگان به اين همايش ارائه و قرائت شد.
انتهاي پيام/صا30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها