عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قوه قضائيه بدون محافظه‌كاري با عوامل فتنه برخورد كند

قوه قضائيه بدون محافظه‌كاري با عوامل فتنه برخورد كند
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:55 ب.ظ

مسئول بسيج دانشجويي استان قم:
قوه قضائيه بدون محافظه‌كاري با عوامل فتنه برخورد كند

خبرگزاري فارس: مسئول بسيج دانشجويي استان قم گفت: قوه قضائيه بايد به مسئوليت تاريخي خود در محاكمه فتنه‌گران بدون هيچگونه محافظه‌كاري عمل كند، در غير اينصورت در آينده پاسخگوي تاريخ خواهد بود.

ابوالفضل ملاحسني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با محكوم كردن تظاهرات اخير فتنه‌گران در تهران اظهار داشت: فتنه‌گران معاند و عمال صهيونيسم بار ديگر تلاش خود را به كار بستند تا به بهانه منافقانه حمايت از مردم مصر ضمن خدشه وارد كردن به انقلاب اسلامي، نفس شيطاني خود را در جسد مرده جنبش سبز اموي بدمند.
وي ادامه داد: اما همگان ديدند كه اين جنبش‌ فاقد پايگاه مردمي بوده و جريان مرده‌اي است كه ماهيت آن بر همه مردم مشخص شده و در اين كار مذبوحانه خود نتوانستند به تعداد رسانه‌هاي حامي خود اراذل و اوباش به ميدان بياورند.
مسئول بسيج دانشجويي استان قم تصريح كرد: اين حركت با هماهنگي منافقان، صهيونيسم‌ها، سلطنت طلبان و افراد فاسق صورت گرفته و اقدامي تلافي‌جويانه نسبت به حضور ده‌ها ميليوني مردم ايران در 22 بهمن است.
وي بيان داشت: نتيجه كار آنها چيزي جز سرخوردگي بيشتر و اثبات اين نكته كه آنها فاقد پايگاه مردمي هستند و نتوانستند به اهداف خود برسند، نيست.
ملاحسني عنوان كرد: بسيج دانشجويي استان قم اين اقدام فتنه‌گران را به شدت محكوم كرده و شهادت دانشجويان شهيد در اين فتنه را ادامه مسير شهادت دانشمندان بسيجي ايران مي‌داند كه نهال انقلاب را بارورتر كرده و مسئوليت خون آنها بر عهده عاملان و آمران اغتشاش است.
وي خواستار برخورد قضايي با عوامل فتنه اخير شد و افزود: مردم از قوه قضائيه انتظار دارند به مطالبه آنان در محاكمه عوامل و سران فتنه پاسخ داده و بدون هيچ محافظه‌كاري و واهمه‌اي با عوامل فتنه برخورد جدي كند.
مسئول بسيج دانشجويي استان قم با تاكيد براينكه امروز عزم عمومي براي محاكمه سران فتنه وجود دارد، گفت: قوه قضائيه در اين زمينه مسئوليت قانوني دارد و نبايد اجازه دهد امنيت علمي كشور به خطر بيافتد.
وي خطاب به خواص گفت: خواص بايد مرز خود را از فتنه‌گران، منافقان و صهيونيسم جدا كنند در غير اينصورت سبب خشم ملت خواهند شد و مسئوليت تاريخي به عهده‌شان خواهد بود.
ملاحسني تاكيد كرد: امروز سكوت خواص برابر جريان فتنه و نفاق قابل قبول نيست و اين سكوت مهر تاييدي بر جنايت فتنه‌گران و سبب سقوط خواص خواهد شد.
وي با بيان اينكه وجهه و اهداف فتنه‌گران در جريان انتخابات هنوز براي مردم كاملا مشخص نبود، گفت: با توجه به اينكه ماهيت سران فتنه در آن مقطع هنوز فاش نشده بود، لازم بود زماني بگذرد و ماهيت آنها آشكار شود اما امروز كه اهداف و ماهيت آنها و پيوندشان با استكبار و منافقين مشخص شده به تاخير انداختن محاكمه آنان به مصلحت نيست.
مسئول بسيج دانشجويي استان گفت: اگر آنها با استفاده از رسانه‌هاي استكباري نمي‌توانند جز تعداد انگشت‌شماري از اراذل و اوباش را به صحنه بياورند به دليل آن است كه حجت بر همه تمام است و خواست مردم نيز برخورد جدي با اين افراد و سران فتنه است.
وي خاطرنشان كرد: قوه قضائيه بايد به مسئوليت تاريخي خود در محاكمه فتنه‌گران بدون هيچگونه محافظه‌كاري عمل كند در غير اينصورت در آينده پاسخگوي تاريخ خواهد بود.
انتهاي پيام/آ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها