عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مربي السد: استقلال را در تهران شكست مي دهيم

یک شنبه 1 اسفند 1389  07:28 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال السد قطر گفت: تلاش مي کنيم تا در اولين مسابقه مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا در مقابل استقلال اين تيم را در تهران شکست دهيم.

به نقل از سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا، ''خورخه فوساتي'' در مورد صعود تيمش به مرحله گروهي اين رقابت ها گفت: کار سختي براي پيروزي بر دمپوي هند داشتيم.
تيم فوتبال السد قطر در بازي دوم مرحله پلي آف ليگ قهرمانان آسيا با نتيجه دو بر صفر از سد دمپوي هند گذشت تا اولين حريف استقلال ايران در ليگ قهرمانان آسيا شود.
مربي اروگوئه اي السد بعد از اين بازي گفت: من نگران بودم که بازيکنانم حريف را دست کم بگيرند، اما با گل هاي کيتا و ليناردو خيالم کمي راحت شد.
السد در هفته اول مسابقات مرحله گروهي اين رقابت ها و در روز 10 اسفند بايد در ورزشگاه آزادي به مصاف استقلال ايران برود.
تيم هاي ديگر گروه B ليگ قهرمانان آسيا پاختاکور ازبکستان و النصر عربستان سعودي هستند.
فوساتي درباره اين گروه گفت: بايد منتظر ديدارهاي سختي در اين گروه باشيم. مقابل استقلال کار سختي داريم، اما تلاش مي کنيم در اين مسابقه برنده باشيم.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6234

پاسخ به:مربي السد: استقلال را در تهران شكست مي دهيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:39 ب.ظ

محاله....!با حضور 100 هزار تماشاگر امتیاز گرفتن در ازادی غیر ممکنه

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823
دسترسی سریع به انجمن ها